از منصوریان والیبالیست تا حرکات عجیب و غریب روشنایی/ دست رد استقلالی‌ها به سینه توپ جمع‌کن‌ها

حاشیه دیدار استقلال خوزستان - استقلال

به گزارش مشرق، استقلال خوزستان و استقلال در چارچوب هفته دوم لیگ برتر فوتبال ایران از ساعت 20 و 45 دقیقه در ورزشگاه غدیر به مصاف یکدیگر رفته اند.

*علی چینی مربی استقلال اولین نفری بود که از کادر فنی استقلال برای فراهم کردن شرایط بازیکنان جهت گرم کردن وارد زمین شد و از سوی هواداران مورد تشویق قرار گرفت.

* چینی سپس به سمت یک هوادار که معلول بود رفت و با او عکس سلفی انداخت که این مسئله با تشویق شدید هواداران استقلال همراه شد.

* مهدی رحمتی اولین بازیکن استقلال بود که وارد زمین شد و مورد تشویق شدید هواداران استقلال قرار گرفت اما از سوی هواداران حریف به شدت مورد فحاشی قرار گرفت.

* بعد از فحاشی هواداران حریف علیه رحمتی هواداران استقلال علیه پرسپولیس فحاشی کردند که مهدی رحمتی با اشاره دست از آنها خواست این کار را انجام ندهند.

* پس از مدت‌ها وای‌فای ورزشگاه غدیر راه افتاده است. 

* میثم مجیدی بازیکن استقلال هنگام گرم کردن به سمت نیمکت استقلال خوزستان تیم سابقش رفت و با آنها به خوش و بش پرداخت.

* سیروس پورموسوی سرمربی استقلال خوزستان هنگام گرم کردن بازیکنان در کنار زمین حضور دارد.

* خسرو حیدری بازیکن استقلال با حیدر شریفی مربی استقلال خوزستان خوش و بش کرد.

* هواداران خوزستانی لحظاتی علیه علیرضا منصوریان فحاشی کردند.

* هواداران استقلال خوزستان با نصب بنرهایی با نام «پورموسوی کاپلوی ایران» از سرمربی استقلال خوزستان حمایت کردند.

* مهدی مومنی بازیکن اسبق استقلال که در استقلال خوزستان حضور دارد با نصرالله عبداللهی عضو باشگاه استقلال خوش و بش کرد.

* هوادار معلول استقلال که در کنار زمین حاضر شده است، هنگامی که بازیکنان استقلال وارد زمین شدند از آنها خواست بازیکنان را تشویق کنند و در نقش لیدر ظاهر شد.

* حدود کمتر از هزار نفر از هوادارانی که روبروی جایگاه نشسته‌اند هر از چند گاهی به رحمتی فحاشی می‌کنند و مابقی هواداران استقلال خوزستان تنها به تشویق تیم‌شان می‌پردازند.

* همان تعداد از هواداران لحظاتی علیه بختیار رحمانی بازیکن استقلال شعار سر دادند و او را پولکی قلمداد کردند.

* هوادارانی که لباس فولاد خوزستان را به تن کردند بین هواداران استقلال خوزستان دیده می‌شوند. 

* جایگاه مخصوص هواداران استقلال تهران در حال پر شدن است.

* تاکنون کمتر از 4 هزار هوادار در ورزشگاه حضور دارند.

* کمتر از 10 هزار هوادار درون ورزشگاه حضور دارند که حدود 3 هزار نفر آنها را هواداران استقلال تشکیل می‌دهند.

* در بخشی از ورزشگاه و روی سکوهای روبروی جایگاه حدود 500 هوادار حضور دارند که علیه استقلال فحاشی می‌کنند. این بخش از ورزشگاه توسط مسئولین امنیتی شناسایی شد و قرار شد آنجا نظارت بیشتری صورت بگیرد.

* اعضای استقلال خوزستان و سیروس پورموسوی مقابل آن بخش از جایگاه حاضر شدند و از هواداران خواستند که علیه استقلالی‌ها فحاشی نکنند.

* علیرضا منصوریان به محض ورود به زمین مورد فحاشی قرار گرفت و هواداران استقلال در واکنش به این اتفاق سرمربی تیم خود را تشویق کردند.

* عبور و مرور خبرنگاران در ورزشگاه غدیر با مشکل روبروست و آنها نمی‌توانند خودروهای خود را به نزدیکی محل ورزشگاه بیاورند به همین خاطر آنها نسبت به این مسئله اعتراض می‌کردند.

* سرمربی استقلال خوزستان سمت علیرضا منصوریان رفت و به او خوشامد گفت.

* مهدی مومنی بازیکن فصل قبل استقلال که از سوی منصوریان در لیست مازاد قرار گرفت قبل از شروع بازی به سمت سرمربی تیم سابقش رفت و با او خوش و بش کرد.

* در حالی که 3-4 دقیقه بود که بازی شروع شده بود پورموسوی به سمت جایگاه مقابل رفت و از هواداران خواست فحاشی نکنند و به سرمربی تیم حریف کاری نداشته باشند.

* آنالیزور تیم سپاهان در ورزشگاه حضور دارد تا استقلال خوزستان را مورد ارزیابی قرار دهند. استقلال خوزستان و سپاهان در هفته سوم به مصاف یکدیگر می‌روند.

* علیرضا منصوریان به دلیل همرنگ بودن لباسش با بازیکنان با تذکر داور چهارم مجبور شد کاور دیگری بپوشد. جالب اینجاست که سرمربی استقلال حتی با وجود پوشیدن کاور هم لباسی همرنگ لباس کمک‌داور به تن دارد.

* امین حاج‌محمدی و یعقوب کریمی دو بازیکن استقلال از روی سکوها بازی را تماشا می‌کنند. جالب اینجاست که طی روزهای گذشته انتقادات زیادی بابت قرارداد یک میلیارد و 100 میلیونی مدافع آبی‌پوشان صورت گرفته است.

* هواداران استقلال خوزستان هر بار که مهدی رحمتی صاحب توپ می‌شود نسبت به وی واکنش نشان می‌دهند. آنها حتی با نور لیزر از دروازه‌بان استقلال استقبال کردند.

* سیروس پورموسوی مربی استقلال خوزستان که لباسی تقریبا لیمویی رنگ به تن داشت مجبور شد به دلیل گرمای هوا پیراهن خود را تعویض کند.

* دردقیقه 25 بازی و بعد از گل استقلال خوزستان تور دروازه‌ استقلال تهران پاره شد که این موضوع با تدبیر مسئولان برگزاری بازی مرتفع گردید.

* در طول نیمه اول چندین و چند بار شعارهایی علیه علیرضا منصوریان سر داده شد که پورموسوی و پورکیانی بارها به سمت تماشاگران رفته و از آنها خواستند علیه منصوریان شعار ندهند.

* بعداز گل استقلال خوزستان تماشاگران دومین نارنجک را به زمین پرتاب کردند. 

* نیمه اول مسابقه با یک گل به سود استقلال خوزستان به پایان رسید.

نیمه دوم:
در جریان نیمه دوم مسابقه دو تیم هواداران استقلال خوزستان چندین بار اشیایی را به داخل زمین پرتاب کردند که مسئولان استقلال این اشیا را به داور مسابقه نشان دادند. داور هم همه آنها را جمع کرد و به ناظر بازی تحویل داد.

* بازیکنان استقلال خوزستان بعد از این اتفاقات به سمت تماشاگران رفته و از آنها خواستند شیئی به داخل زمین پرتاب نکنند.

* قبل از به ثمر رسیدن گل تساوی استقلال تهران علیرضا منصوریان در کنار خط مانند والیبالیست‌ها عمل کرد و با دفع توپ آن را در اختیار بازیکنانش قرار داد که سریع‌تر بازی را آغاز کنند.

* میثم مجیدی به هنگام ورود به داخل زمین به سمت سیروس پورموسوی رفت و از او برای حضور در زمین رخصت گرفت.

* خوشحالی عجیب و غریب نیمکت‌نشینان استقلال خوزستان باعث شد تا بهمن روشنایی با فریاد بر سر بازیکنان تیمش آنها را به آرامش دعوت کند.

* هرچه بیش‌تر به پایان بازی نزدیک می‌شدیم، تماشاگران بیش‌تر در ورزشگاه حاضر می‌شدند و در حالی که پشت دروازه دو تیم خالی از تماشاگر بود، اما مردم به این قسمت هجوم آورده و روی سکوها نشستند.

* بعد از گل پیروزی استقلال خوزستان، بهمن روشنایی که خودش بازیکنان را به آرامش دعوت می‌کرد، حرکات عجیب و غریب در کنار زمین انجام می‌داد.

بعد از پایان دیدار استقلال خوزستان مقابل استقلال تعدادی از توپ‌جمع‌کن‌ها خواستار گرفتن عکس یادگاری با بازیکنان استقلال تهران بودند که آنها با بی‌حوصلگی دست رد به سینه این نوجوانان زدند.

* رافائل پس از پیروزی تیمش به سمت تماشاگران رفت و خوشحالی‌اش را با آنها تقسیم کرد.

* مطابق معمول سال‌های گذشته سالن میکسدزون ورزشگاه غدیر اوج بی‌نظمی را شاهد است و با وجودی که بارها در این زمینه اطلاع‌رسانی شده اما باز هم تماشاگران به این سالن راه پیدا کرده و باعث ایجاد بی‌نظمی می‌شوند.

* بعد از پایان مسابقه مسئولان برگزاری بازی چراغ‌های کل استادیوم را خاموش کردند که با توجه به نور موبایل‌های تماشاگران فضای خاصی در استادیوم ایجاد شد.

[ منبع این خبر سایت مشرق نیوز ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مشرق نیوز ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات