ناظرین ویژه انتخابی تیم ملی تنیس روی میز مشخص شدند

ناظرین ویژه انتخابی تیم ملی تنیس روی میز مشخص شدندبه گزارش گروه ورزشباشگاه خبرنگاران جوان ،  پس از  اعلام شرایط و اسامی ورزشکاران دعوت شده به مسابقات انتخابی تیم ملی بزرگسالان ،  مهرداد علی قارداشی ریاست فدراسیون طی ابلاغی  مجید احتشام زاده ، حمید برادران و مهران احدی ، سه تن از قهرمانان صاحب نام و سابق تیم ملی که دارای تجارب زیادی  در میادین داخلی و بین المللی هستند را به عنوان نمایندگان ویژه خود به منظور نظارت فنی بر مسابقات انتخابی تیم ملی و ارائه گزارش منصوب کرد .
مرحله اول این مسابقات صبح و عصر روزهای 29 و 30 دی ماه و مرحله دوم آن صبح و عصر 2 بهمن ماه در محل آکادمی تنیس روی میز واقع در مجموعه ورزشی انقلاب تهران برگزار می شود .
با توجه به حضور حداکثری سرمایه های این ورزش در مسابقات انتخابی ، مقرر گردیده در پایان مسابقات هر کدام از این ناظرین بصورت جداگانه گزارشی مکتوبی از وضعیت ورزشکاران ، سطح کیفی مسابقات و پیشنهاداتی را جهت آینده این ورزش بصورت مستقیم به ریاست فدراسیون تقدیم نمایند .این اولین بار است که سه نفر از قهرمان صاحب نام ملی اینچنین ماموریتی را عهده دار می شوند .

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت باشگاه خبرنگاران-ورزش می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت باشگاه خبرنگاران-ورزش منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات