الوطن: همه چیز برای بازگشت دژاگه مهیا است

باشگاه بحران زده قطری در ادامه تصمیمات خود برای نجات از وضعیت فعلی یک بار دیکر دست به تغییر مربی زد و این بار از یک برزیلی سرشناس روی نیمکت خود بهره برد.


ورزش سه: روزنامه های امروز دوحه مدعی شدند باشگاه العربی با اوسوالدو دی اولیویرا مربی 56 برزیلی که سابقه درخشانی در رقابت های باشگاهی کشورش دارد با توافق بر سر امضای قراردادی یک و نیم ساله جانشین آگوئیر مربی برزیلی و موقت العربی خواهد شد بلکه بتواند این تیم سرشناس را از بحران های اخیر نجات دهد.

روزنامه الوطن نه تنها به حضور این مربی برزیلی پرداخت در بخشی از گزارش خود پیرامون آخرین تحولات در العربی نوشت:« با آمدن مربی برزیلی جدید برخی منابع مطلع در این باشگاه از احتمال بازگشت نام اشکان دژاگه به فهرست نفرات تیم تا 48 ساعت آینده خبر می دهند. بنا به ادعای این افراد رایزنی ها برای بازگرداندن نام کاپیتان تیم ملی ایران به فهرست نفرات با فدراسیون فوتبال قطر انجام شده است ضمن این که قرار است امشب نشست مهمی میان این بازیکن و مدیربرنامه هایش با سران العربی برگزار شود تا همه چیز برای بازگشت او مهیا شود».

این درحالی است که سایر رسانه های قطری نیز از اشکان دژاگه و بازگشت احتمالی او به فهرست العربی با حضور مربی جدید خبر داده و همچنان مدعی شدند کاپیتان ایران جانشین مصطفی سال مدافع سنگالی و جدایی طلب العربی خواهد شد.

[ منبع این خبر سایت فردانیوز-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت فردانیوز-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات





جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات