رفیعی :مشکلی برای بازی ندارم/قراردادی با فولاد نداشتم

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت:من قراردادی با فولاد نداشتم که مشکلی به وجود بیاورد. سروش رفیعی بعد از ثبت قرارداد در هیئت فوتبال و اینکه آیا شکایت فولاد مانع بازی اش می شود اظهار داشت: من هیچ مشکلی برای بازی کردن در پرسپولیس ندارم و قراردادم قانونی است.

به گزارش نامه نیوز ، وی درباره شکایت فولاد افزود: من قراردادی با فولاد نداشتم که مشکلی به وجود بیاورد. برگه پایان خدمتم نیز صادر شده است.
منبع: کاپ برچسب ها: سروش رفیعی ، پرسپولیس ، فولاد خوزستان چندرسانه‌ای مراسم ترحیم هاشمی رفسنجانی در حسینیه امام خمینی/عکس اشک های اوباما در مراسم وداع/عکس اشک و اندوه مردم در فراق آیت‌الله /عکس خانه ابدی آیت‌الله هاشمی/عکس حاشیه مراسم بدرقه آیت‌الله /تصاویر انتقال پيكر آيت‌الله هاشمي به دانشگاه تهران با امبولانس/عکس نظر شما نام: ایمیل: * نظر: پربازدید های ورزشی رای فدراسیون درباره ایراد فولاد به پرسپولیسی شدن رفیعی/دو شرط برای صدور کارت شماره 7 مهاجم اسپانیایی در پرسپولیس

[ منبع این خبر سایت نامه نیوز-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت نامه نیوز-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات