کارت بازی ستاره‌های جدید صادر نشده است!/ معضل پرسپولیس و تراکتور برای هفته شانزدهم


به گزارش "ورزش‌سه"،  سازمان لیگ برای حل مشکل طلبکاران باشگاه های لیگ برتری قانونی را وضع کرده که طبق آن باشگاه ها موظف هستند به ازای جذب هر بازیکن جدید بخشی از مطالبات گذشته خود را تسویه کنند.


بر این اساس دو باشگاه پرسپولیس و تراکتورسازی تاکنون بیشترین ضرر را کرده اند. دو باشگاه پرطرفدار پایتخت در نقل و انتقالات نیم فصل بازیکنانی را جذب کردند و تاکنون کارت بازی این نفرات صادر نشده است. امید عالیشاه و احمد نوراللهی بازیکنان جدید تراکتورسازی و سامان نریمان جهان و حالا سروش رفیعی بازیکنان جدید پرسپولیس هستند که برای دریافت کارت بازی شان از سازمان لیگ دچار مشکل هستند. 


این در حالی است که باشگاه استقلال نیز با چنین مشکلی مواجه است و در صورتی که بازیکن جدیدی جذب کند، برای دریافت کارت بازی اش به مشکل می خورد.


باید دید آیا تا زمان دیدارهای هفته شانزدهم لیگ برتر که زمان زیادی هم باقی نمانده آیا سازمان لیگ راضی به صدور کارت بازی این نفرات می شود یا خیر. اگر این اتفاق رخ ندهد، بی تردید شاهد مشکلات جدیدی خواهیم بود.


[ منبع این خبر سایت ورزش3 می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ورزش3 منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات