درگیری دایی و پنام تاش موضوعی شخصی بود

به گزارش خبرنگار پایه و آبی گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان هفته گذشته در لیگ برتر واترپلو و در بازی سایپا و نفت امیدیه، مهدی دایی تقی یکی از بازیکنان امیدیه با به ثمر رساندن گل برتری تیمش در ثانیه های پایانی با انجام حرکات تحریک آمیز خطاب به مهدی پنام تاش سرمربی تیم سایپا اسباب عصبانیت او را فراهم کرد. پنام تاش نیز در واکنش به عمل این بازیکن گوی 5 متر کنار استخر را با لگد به درون آب پرتاب کرد. 
رضا جعفری سرمربی تیم نفت امیدیه درباره این اتفاق گفت: خانواده واترپلو بسیار کوچک است و همه یکدیگر را می شناسند. مهدی دایی تقی بازیکن تیم ما و پنام تاش سرمربی سایپا استاد و شاگرد هستند و سال گذشته در تیم نوفلاح در کنار هم بودند. معتقدم آن چه میان این دو نفر گذشت کاملا شخصی بود و ریشه در گذشته این دو نفر دارد. بعد از مسابقه هیچ درگیری و تنشی میان دو تیم وجود نیامد،حتی بازیکنان با یکدیگر خوش و بش کردند. 
جعفری تصریح کرد: حق طبیعی هر بازیکن و مربی است که شادی خود را بروز دهد اما این مربی است که باید جنبه داشته باشد و آستانه تحمل خود را بالا ببرد نه این که خود عامل اصلی بهم ریختگی شرایط شود. 
سرمربی تیم واترپلوی نفت امیدیه خاطر نشان کرد: سایپا ملی پوشان زیادی را به خدمت گرفته است برخلاف تیم ما که هیچ ملی پوشی نداریم. برای سایپا شکست خوردن از امیدیه گران تمام شده و آن ها با این کار قصد داشتند صورت مسئله را پاک کنند. 


انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت باشگاه خبرنگاران-ورزش می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت باشگاه خبرنگاران-ورزش منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات