صدور احکام کمیته انضباطی درباره تیم های فوتبال فولاد خوزستان وصنعت نفت آبادان

به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فدراسیون فوتبال، کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال اعلام کرد:تماشاگران تیم فولاد خوزستان در دیدار مقابل صنعت نفت آبادان، تخلفاتی مبنی بر پرتاب ترقه انجام دادند. برهمین اساس این تیم به پرداخت 70 میلیون ریال با توجه به سابقه در هفته دهم لیگ محکوم شد.
غلامحسین امینی فر سرپرست تیم صنعت نفت آبادان نیز به دلیل اعتراض مکرر به داور و بی احترامی به وی که منجر به اخراجش شد، به یک جلسه محرومیت از همراهی تیم خود و پرداخت 20 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم است.
همچنین تیم فولاد خوزستان به دلیل سردادن شعارهای تحریک آمیز توسط تماشاگرانش باید 50 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند و به باشگاه در این تذکر داده شد و در صورت تکرار جرایم سنگین تری برای این تیم در نظر گرفته می شود.
تیم صنعت نفت آبادان نیز به خاطر فحاشی تماشاگران به پرداخت 70 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.
کمیته انضباطی با ارسال نامه ای به باشگاه صنعت نفت آبادان اعلام کرد که با توجه به رضایت باشگاه سایپای البرز، فعالیت رضا نوروزی بلامانع است.کلیه آرای فوق به جز آرایی که قابلیت تجدیدنظرخواهی دارد، قطعی است.
7152/6037
دریافت کننده: محمد رضا خبازان ** انتشار دهنده: عبدالحمید راجی

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات