مدیرعامل: سعید معروف به چک امانتی باشگاه شهرداری ارومیه خیانت کرده است

احد یوسفی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: با توجه به اینکه مبلغ قرارداد سال گذشته سعید معروف 16 میلیارد ریال بوده است، این باشگاه چکی به این مبلغ در اختیار این بازیکن قرار داده بود.
وی اظهار کرد: باشگاه در پایان فصل گذشته 10 میلیارد ریال به صورت نقد به سعید معروف پرداخت کرده است و هم اکنون فقط مبلغ 6 میلیارد ریال به این بازیکن بدهی داریم.
یوسفی بیان کرد: با وجود مذاکرات فراوان سعید معروف معامله تهاتری در قبال 6 میلیارد بدهی باشگاه را نپذیرفت و در عین ناباوری چک 16 میلیاردی را توسط شخص ثالثی برگشت زد و از باشگاه شهرداری ارومیه شکایت کرده و دادخواست کل مبلغ چک را به دادگاه تحویل داده است.
وی افزود: باشگاه تمامی مستندات خود مبنی بر پرداحت 10 میلیارد ریال را به دادگاه ارائه شده داده و هم اکنون پرونده در دادگاه مطرح است و ما همچنان منتظر رای نهایی هستیم.
در حال حاضر باشگاه شهرداری ارومیه 18 میلیارد ریال از بابت سال های 92 تا 95 به فدراسیون بدهکار است که از این میزان چهار میلیارد ریال پرداخت و مابقی در قالب معامله های تهاتری یا به صورت نقدی پرداخت خواهد شد.
وی مبلغ کل قرارداد بازیکنان را 85 میلیارد ریال اعلام کرد و گفت: تاکنون 20 درصد از مبلغ قرارداد بازیکنان خارجی و 40 درصد قرارداد بازیکنان غیربومی پرداخت شده و مبلغ قرارداد بازیکنان بومی نیز به صورت تهاتری پرداخت می شود.
یوسفی ادامه داد: سیاست باشگاه جذب، تربیت و آماده سازی جوانان نخبه برای آینده ورزش است تا بتوانیم ترکیب تیم های لیگ برتری را از بازیکنان بومی بسازیم.
وی افزود: درست است در برخی موارد با هیات والیبال استان اختلاف نظر داریم ولی در مجموع با تعامل و همکاری دوجانبه برای پیشرفت والیبال گام برداشته ایم که ماحصل آن حضور پنج والیبالیست ارومیه ای در ترکیب تیم ملی نوجوانان جهت شرکت در مسابقه های جهانی است.
به گزارش ایرنا، باشگاه شهرداری ارومیه از سال 90 تاکنون در لیگ برتر والیبال کشور تیم داری کرده است.
کسب عنوان پنجمی در سال 90، مقام های سومی در سال های 91، 92 و 94 و مقام نایب قهرمانی در سال 93 از افتخارات کسب شده توسط تیم والیبال لیگ برتری این باشگاه است.
7126/3072 ** خبرنگار: نرگس موذنی حبشی ** انتشار دهنده: علیرضا فولادی

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات