معروف ...معروف !

جام جم آنلاین - می گویند معروف اهل مطالعه است همیشه کتاب میخواند و در زندگی عادی برای خودش فلسفه ای دارد، اما فیلسوف دوست داشتنی گاهی رفتارهایی را مرتکب می شود. حداقل برای ما سکونشینان قابل توجیه نیست. همه ما نقطه ضعف داریم و پر از نقصان هستیم اما می خواهیم کاپیتان ما عاری از حاشیهباشد، مردم و به ویژه جوانانمان با قهرمانانشان زندگی می کنند و یکی از این قهرمانان سعید معروف است.

او نیازی به دفاع یا تکذیب ما ندارد ولی یاد آوری این نکته شاید خالی از لطف نباشد که یک تیم مربی دارد، سر پرست و مدیر دارد و قانون و مقررات به آنها اجازه اعتراض قانونی را داده است پس چرا ایشان و برخی ملی پوشان ما رفتاری را انجام می دهند که اگر ارزش و آبروی آنان را بر باد ندهد، شان و منزلت والیبال را زیر سوال می برد. شاید ستاره های والیبال ما -از جمله آقای معروف-برای خود دلایل محکمه پسندی داشته باشند بنابراین چه اشکالی دارد در یک رسانه فراگیر حقایق را بگویند و جلوی سو تعبیرها و حتی هتک حرمت ها را بگیرند، حافظ وظیفه تو ثنا گفتن است و تو خواه از سخنم پند گیر خواه ملال...

جمشید حمیدی

[ منبع این خبر سایت جام جم-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت جام جم-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات