درخشان: هدایتی بدهکار بانکی است

سرمربی پیشین پرسپولیس گفت: بروید ببینید پشت پرده اتومبیلی که هدایتی ادعا می‌کند پولش را به طارمی داده چیست. خبرگزاری میزان: حمید درخشان در واکنش به صحبت‌های هدایتی که او را بی‌ادب و دلال تلقی کرده بود اظهار داشت: مردم بهتر از هر کسی هدایتی را می‌شناسند، من ترجیح می‌دهم پاسخ بی‌ادبی‌های او را ندهم.

وی افزود: هواداران بدانند هدایتی تا الان ریالی برای پرسپولیس خرج نکرده است و فقط  وعده و وعید می‌دهد. او در عمرش به توپ لگد نزده است، اما به راحتی درباره پیشکسوتان پرسپولیس نظر می‌دهد. شما بروید ببینید پشت پرده اتومبیلی که ادعا می‌کند پولش را به طارمی داده چیست. من از جریان این اتومبیل خبر دارم، اما نمی‌گویم.

سرمربی پیشین پرسپولیس با اشاره به اینکه دروغگوها مالیات نمی‌دهند تصریح کرد: چون دروغ مالیات ندارد هدایتی هر چیزی را که دوست دارد به مردم می‌گوید، او دوست دارد فقط مطرح شود و در این راه از هیچ کاری هم دریغ نمی‌کند. طارمی و رضاییان در فصل گذشته زحمات زیادی برای پرسپولیس کشیدند، اما هدایتی در کمال وقاحت به آنها توهین می‌کند.

درخشان در پایان صحبت‌هاش خاطرنشان کرد: هدایتی به زمین و زمان بدهکار است و مبلغ من پیش بقیه بدهی‌های او ناچیز است. بهتر است به جای این دغل‌بازی‌ها هدایتی بدهی‌هایش را بپردازد.

[ منبع این خبر سایت برترین ها-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت برترین ها-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات