سرنوشت هافبک خبرساز در دست دبیرکل فدراسیون/ حکم پرونده سروش رفیعی صادر شد


به گزارش "ورزش‌سه"، آنقدر درباره سروش رفیعی و شرایطش اخبار مختلف منتشر شده که همه اهالی فوتبال از وضعیت این بازیکن باخبر هستند. رفیعی که سربازی اش در تراکتورسازی به پایان رسیده، نیم فصل قراردادش با تراکتورسازی تمام می شود. در این میان باشگاه فولاد ادعا کرده این بازیکن با آنها قرارداد دارد و باید به اهواز برگردد. بر این اساس فولادی ها به کمیته انضباطی شکایت کردند تا این این ادعا بررسی شود.


کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در اولین جلسه بررسی این موضوع رفیعی و مسئولان فولاد را فراخواند و حرف های آنها را شنید. در جلسه ای که رفیعی مدعی بود قراردادی با فولاد ندارد، مسئولان باشگاه اهواز اصرار داشتند که او باید به اهواز برگردد.


بعد از جلسه دو جلسه دیگر در کمیته انضباطی برگزار شد و در نهایت این کمیته تصمیم نهایی خود را اتخاذ کرد. حسین عبداللهی، دبیر کمیته انضباطی در این باره اظهار داشت: «ما حکم خود را درباره این پرونده صادر کردیم و برای انتشار در اختیار دبیرکل فدراسیون قرار گرفته است.» مسئولان کمیته انضباطی از اعلام حکم طفره می روند، همه چیز را در اختیار علیرضا اسدی، دبیر کل فدراسیون گذاشتند.


حالا حکم رفیعی به کشوی دبیر کل که در زمان نبی به کشوی جادویی معروف بود، رفته و خیلی ها منتظر رسانه ای شدن این حکم هستند تا تکلیف این بازیکن خبرساز مشخص شود.


[ منبع این خبر سایت ورزش3 می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ورزش3 منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات