عادل راست میگفت/ ای کاش دروغگوها دماغشان مثل پینوکیو دراز می شد!

عادل راست میگفت/ ای کاش دروغگوها دماغشان مثل پینوکیو دراز می شد! به گزارش سرویس لیگ برتر فرتاک ورزشی،

مدیرعامل اسبق باشگاه استقلال گفت: برای من سوال است که اگر مدیریت آقایان درست بوده چرا ساختمان باشگاه را فروختند.

امیررضا واعظ آشتیانی  درباره صحبت‌های فتح‌الله‌زاده که در برنامه نود هفته گذشته پخش شد اظهار داشت: به هر حال هر کسی می‌تواند نظرش را بگوید و این نظرات هم قابل احترام است اما باید بررسی شود این نظرات تا چه حد درست و صحیح است.

 

وی افزود: درباره مدیریت من عنوان شد که 8 میلیارد تومان بدهی داشته‌ام در حالی که وقتی از استقلال رفتم ریالی بدهی نداشتم و حتی به مرحله سودآوری هم رسیده بودیم. من این مسئله را می‌توانم با مدرک ثابت کنم.

 

مدیرعامل اسبق باشگاه استقلال تصریح کرد: برای من سوال است که اگر مدیریت آقایان بدون ایراد بوده پس چرا ساختمان باشگاه را فروختند و آنها باید به این سوال پاسخ دهند تا شفاف‌سازی صورت بگیرد. درباره شرکت بیمه صحبت‌هایی مطرح شد که برای شفاف‌سازی باید بگویم تنها نمایندگی بیمه را گرفته بودند که این نمایندگی را هر کسی می‌تواند بگیرد. 

 

واعظ آشتیانی ادامه داد: در خصوص لژیونر شدن تعدادی از بازیکنان استقلال که در سال‌های گذشته رخ داده بود هم اعداد نجومی عنوان شد و برای من سوال است که این مبالغ در کجاها هزینه شده است. زیرا در آن زمان هزینه استقلال بسیار کم بود و در مقابل پولی که می‌گویند از طریق لژیونر شدن بازیکنان کسب شده بود رقمی نیست. ضمن این که صحبت‌های فردوسی‌پور درباره مصداق‌های پولشویی درست بود.

 

وی درباره این که آیا فتح الله‌زاده توانست افکار عمومی را قانع کند یا خیر اظهار داشت: همانطور که فردوسی‌پور گفت مردم بسیاری از مسائل را نمی‌دانند چون برای آنها تنها کسب قهرمانی اهمیت دارد. ضمن این که در یک برنامه تلویزیونی باید دو طرف حضور داشته باشند. زیر از قدیم گفته‌اند هر کسی یکطرفه پیش قاضی برود راضی برمی‌گردد. چطور این آقایان در مناظره با خادم حرفی برای گفتن نداشتند. صحبت‌هایی که در برنامه نود مطرح شد هم باید توسط کارشناسان خبره بررسی شود و آن وقت مشخص می‌شود که تا چه حد صحبت‌های مطرح شده درست بوده است. هر چند باور دارم افراد دروغگو در همین دنیا رسوا خواهند شد اما ای کاش دروغگوها در حین دروغ گفتن، دماغ‌شان مثل پینوکیو در حضور مردم دراز می‌شد.

 

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت فرتاک ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت فرتاک ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات