آرمات: معروف کاری می کند تا به او بی احترامی شود/ جنجال جدید معروف در لیگ والیبال (عکس)


به گزارش "ورزش سه"، پس از شکست تیم والیبال پیکان در هفته چهارم مقابل پارسه، این هفته هم شاگردان پیمان اکبری مقابل سایپا تا آستانه شکست هم رفتند و در جایی که آنها 2 بر یک بازی را واگذار کرده بودند نتیجه را با بر 3 بر 2 عوض کردند تا دو شکست متوالی را تجربه نکنند.


پیکان وقتی 2 بر یک از سایپا عقب بود و در ست مهم چهارم می خواست به میدان برود سرمربی این تیم تصمیم گرفت معروف را روی نیمکت ذخیره ها بنشاند تا فرهاد سال افزون پاسور دوم این تیم نتیجه بازی را تغییر دهد که این طور هم شد. سال افزون که این روزها به دنبال فرصتی برای درخشش در لیگ بود با ورودش به زمین برد را برای پیکان به همراه آورد اما همچنان سعید معروف چهره اول این دیدار بود.


در اواسط ست دوم و در حالیکه پیکان ٢ امتیاز از سایپایی ها پیش بود سعید معروف امتیاز کسب کرد که خوشحالی او بعد از کسب امتیاز با اعتراض مسعود آرمات سرمربی سایپایی ها مواجه شد و آرمات به سمت اکبری آمد و با او هم درگیری لفظی کوچکی پیدا کرد که با تذکر داور بازی این مساله پایان پذیرفت.

 


اما مسعود آرمات سرمربی سایپا پس از این بازی با گلایه زیادی که از معروف داشت گفت:« من بدون حاشیه و جنجال کار می‌کنم اما سعید معروف کاپیتان پیکان خودش باعث می‌شود که بازیکنان مقابل به او بی احترامی کنند. معروف بازیکن بزرگی است اما با لحن بدی صحبت کرد که ناظر بازی هم دید اما پیمان اکبری می‌گفت که معروف به خودش فحش داده است. سایپا جدای از تیم های دیگر است و اگر کسی به این تیم بی احترامی کند، سعید معروف که جای خود دارد، بزرگتر از او هم باشد جلوی او می ایستم و پاسخش را می‌دهم. بازیکنان بزرگ وقتی عقب می افتند مقابل بازیکنان بزرگ عکس العمل نشان می‌دهند و دوست ندارند کسی روی دست آن ها اسپک بزند یا اسپک انها را دفاع کند.»


معروف هفته اول هم با بازیکنان شهرداری ارومیه درگیر شده بود و هفته گذشته هم به خوشحالی کردن لیبرو پارسه اعتراض کرده بود که در آن دیدار هم تنش های نسبتا شدیدی ایجاد شد و این بار نوبت سرمربی سایپا بود که از او گله مند شود. با این حال پیمان اکبری سرمربی پیکان معتقد است:« من به ارمات هم گفتم مطمئنم سعید بی احترامی نکردارمات اشتباه متوجه شده بود سعید اصلا کاری به تیم حریف نداشت.»


[ منبع این خبر سایت ورزش3 می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ورزش3 منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات