زارعیان: با نیت انجام وظیفه هدایت تیم ملی را پذیرفتم/ جودو می‌تواند به روزهای خوب‌اش بازگردد

زارعیان
سرمربی تیم ملی جودو گفت: با اینکه در سال‌های گذشته شرایط بدی را در جودو تجربه کردم اما به خاطر کمک به این رشته باز هم هدایت تیم را قبول کردم.

مجید زارعیان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم عنوان کرد: به هر صورت من عضو کوچکی از خانواده جودو هستم و باید به وظیفه خودم در قبال این رشته عمل کنم. با اینکه در سال‌های گذشته شرایط سختی را در این تیم‌ ملی تجربه کردم وقتی درخشان از من خواست که باز هم هدایت تیم را بر عهده بگیرم با نیت انجام وظیفه این موضوع را پذیرفتم.

وی ادامه داد: کادر فنی تیم به زودی تکمیل می‌شود اما برنامه اصلی استفاده برخی مربیان خارجی در کنار مربیان ایرانی خواهد بود. تمام تلاش فدراسیون این است که از تمام پتانسیل جودو در بخش استفاده شود و فکر می‌کنم با این شرایط قطعا می‌توانیم به موفقیت برسیم و علاقه‌مندان به این رشته در آینده اخبار خوبی را در مورد تیم‌های ملی شنوا باشند.

سرمربی تیم ملی جودو اظهار داشت: تمام تمرکز ما بر روی سه برنامه کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدتی است که برای پیموندن راه ترسیم کرده‌ایم. کسب سهمیه خوب برای المپیک توکیو و حضور قدرتمند در بازی‌های آسیایی از جمله اهدافی است که در برنامه‌های مذکور گنجانده شده است، البته بازهم می‌گویم که در المپیک ریو هم می‌توانستیم به مدال برسیم اما شرایطی که ایجاد شد این اجازه را به جودوی ما نداد.چالش‌های به وجود آمد که بچه‌ها نتوانستند در ریو به حق‌شان برسند.

زارعیان گفت:  خوشحالم که سکان هدایت جودو به دست محمد درخشان افتاد. سابقه او کاملا روشن است و توانست در دوره قبلی حضورش   در جودو ایران لقب پدیده قرن را برای تیم ملی به ارمغان بیاورند. با کمک خدا و حمایت مسئولان حتما جودو با حضور او و تلاش همه اهالی این رشته می‌تواند بازهم جایگاه خود را در آسیا و جهان پیدا کند.

انتهای پیام/

 

[ منبع این خبر سایت تنسیم ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تنسیم ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات