هفته سوم لیگ برتر والیبال؛ / بانک سرمایه به صدر رسید


به گزارش "ورزش سه"، هفته سوم لیگ برتر والیبال به پایان رسید تا بانک سرمایه مدعی اول قهرمانی لیگ بالاخره به صدر جدول برسد. شاگردان مصطفی کارخانه سومین برد 3 امتیازی خود را در این بار در تهران مقابل شهرداری اراک به دست آوردند تا با 3 پیروزی و 9 امتیاز برای اولین بار به صدر جدول بازگردند.


پارسه، پدیده 2 هفته ابتدایی به لطف باخت فنی صالحین ورامین در هفته اول با اختلاف زیادی صدرنشین بود اما آنها نتوانستند صدرنشینی خود را حفظ کنند و در دیداری که برد در آن دور از دسترس برای آنها نبود در ست پنجم نتیجه را واگذار کردند تا صدرنشینی را به بانک سرمایه بدهند. عمران ساری لیبرو و سرمربی خود را به دلیل محرومیت در اختیار نداشت و با یک شکست از اردکان په به این دیدار گذاشته بود و با پیروزی در این دیدار دومین برد خود را کسب کنند که برای آنها به عنوان تیم تازه وارد از دسته لیگ، نتیجه ای عالی خواهد بود.


ورامینی ها که هفته گذشته از یک بازی باخته برد ساختند این بار هم دست به کار بزرگی زدند و شهرداری تبریز را در زمین خودی با نتیجه 3 بر صفر شکست دادند. حمزه زرینی که در بازی قبل از پست تخصصی خود به پشت خط نقل مکان کرده بود یک تنه تیم را به برد رساند و امروز هم مقابل شهرداری تبریز ستاره تیمش بود. صالحین ورامین در دیدار اول به دلیل مطالبات فدراسیون باخت فنی خوردند اما با بردهای پی در پی امتیاز از دست رفته را جبران کرده اند. این اولین بازی بود که تماشاگران ورامینی می توانستند بازی تیم شهر خود را از نزدیک ببینند و سالن گل عباسی پر از تماشاگرانی بود که بازی های این تیم را همیشه زیبا کرده اند.


ارومیه هم در سالن بدون تماشاگر غدیر بالاخره موفق به کسب برد در این لیگ شد و با نتیجه 3 بر صفر کاله را شکست داد تا تیم جوان بهروز عطایی همچنان بدون برد بماند. کاله هفته گذشته بازی با پیکان را به ست پنجم کشانده بودند و این را تا آستانه شکست بردند و به نظر می رسید شهرداری ارومیه هم کار مشکلی مقابل آنها خواهد داشت اما ارومیه بیشتر از همیشه نیاز به برد داشت و موفق شد 25 بر 16، 25 بر 17 و 25 بر 26 کاله را شکست دهد تا اولین برد آنها در غیاب تماشاگران پرشورشان به دست بیاید. سیچلو که به هوای درخشش هفته گذشته بازیکنان جوان به ارومیه رفته بود نتوانست آن بازی دلخواهی که انتظار داشت را از کاله ای ها ببیند و دست خالی به تهران بازگشت. امیر خوش خبر هم دیگر مهمان ویژه این دیدار بود.

 

 


[ منبع این خبر سایت ورزش3 می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ورزش3 منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات