فکری: آقایان می خواهند با فحاشی تیم‌داری کنند!/ فکری: آقایان می‌خواهند با فحاشی تیم‌داری کنند!


محمود فکری سرمربی تیم نساجی در مورد شرایط این تیم پیش از دیدار جام حذفی مقابل نفت تهران به خبرنگار "ورزش‌سه" گفت:  فعلا که تمرینات تعطیل است و بازیکنان به تمرین نمی آیند. دیروز قرار بر این بود که تمرین داشته باشیم و یک عده ای سر تمرین از مدیرعامل حمایت می کردند و همان ها بلافاصله به من بی احترامی و توهین کردند و باعث شدند که حداقل من هم که سر تمرین می رفتم دیگر حاضر به تمرین رفتن نباشم!


وی ادامه می دهد: خود آقای ابراهیمی دیروز سر تمرین حضور داشتند. 2 نفر بودند که خط گرفته بودند برای اینکه روی من فشار بیاورند تا من هم به بازیکنان برای بازگشت به تمرین فشار بیاورم. خود آقای ابراهیمی پیش تر گفته بود که یا به بازیکنان پول می رسانیم و یا اینکه استعفا می دهیم و الان با گذشت زمان هیچ کدام از این اتفاق ها رخ نداده است! الان هم بازیکنان به من می گویند که این حرف ها هیچ کدامشان درست نیست و انجام نمی شود.

 

سرمربی تیم نساجی در مورد اینکه آیا با این شرایط تیم نساجی در مقابل نفت تهران به میدان خواهد رفت یا خیر ادامه داد: با این برخوردی که با ما شده و مشخص است که از کجا سرچشمه می گیرد، من هم نمی توانم ادامه دهم. آقایان می خواهند زورکی و با بی احترامی و فحاشی کار را پیش ببرند!! فکر می کنند که با دسته کورها طرفند و ما هم از پشت کوه آمده ایم! تیم نه مالک دارد و نه کادر فنی و فقط یک مدیرعامل داریم! همین و بس؛ با این شرایط باید اتفاق ویژه ای بیفتد تا در مقابل نفت بازی کنیم.


[ منبع این خبر سایت ورزش3 می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ورزش3 منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات