کیوسک/ بازگشت بختیار رحمانی به فولاد


کیوسک-بازگشت-بختیار-رحمانی-به-فولاد

وبسایت رسمی برنامه نود - روزنامه های ورزشی امروز( سه شنبه 27 مهر) صفحات یک تقریبا شبیه هم دارد. اکثرا به مصاحبه مهدی طارمی و واکنش برانکو به این مصاحبه پرداختند.


"گل" در صفحه یک به ماجرا نیمکت نشینی رامین رضاییان پرداخته است. به نوشته گل مهدی طارمی دوباره برای بازگشت رضاییان به ترکیب پرسپولیس پادرمیانی کرده که این کار طارمی با واکنش برانکو ایوانکوویچ روبرو شده است. گل مصاحبه ای هم با کیمیا علیزاده دارد. 


خبرورزشی هم دو خبر حاشیه ای استقلال و پرسپولیس را در صفحه یک خود برجسته کرده است. در قسمت آبی به رفتار بختیار رحمانی و واکنش منصوریان با این موضوع پرداخته شده است. پیشنهاد طارمی برای بازی کردن ماهینی در دفاع وسط و بازگشت رضاییان به ترکیب اصلی که با مخالفت برانکو روبرو شده هم بخش دیگر صفحه یک خبرورزشی را تشکیل داده است. 


پیروزی مصاحبه مهدی طارمی را تیتر یک خود کرده است. روزنامه قرمزها هم به اختلاف دستیار برانکو با رضاییان پرداخته است. پیروزی اعتقاد دارد هر دو برد استقلال در لیگ با اشتباهات داوری رقم خورده و این تیم باید در قعر جدول قرار می گرفت. 


استقلال جوان امروز کری خواندن برای پرسپولیس را برای تیتر یک خود برگزیده است. پیروزی دیروز با اشاره به قهرمانی پرسپولیس در جام در جام آسیا این موضوع را برجسته کرده بود. امروز هم استقلال جوان جواب تیتر دیروز پیروزی را داده است. 


روزنامه 90 در صفحه یک خود از دیدار پیشکسوتان استقلال با بارسلونا و انتخاب مجتبی حسینی به عنوان سرمربی ذوب آهن خبر داده است. 


ایران ورزشی مصاحبه های مهدی طارمی و کمال کامیابی نیا را در صفحه یک خود آورده است. این روزنامه از احتمال بازگشت بختیار رحمانی به فولاد خبر داده است. ضمن اینکه خبر داده بحران بی پولی در کمین استقلال است. 


شوت ورزشی گزارشی که دیروز منتشر شده بود و از رشوه یک نامزد برای ریاست در یک فدراسیون ورزشی خبر داده بود را تیتر یک کرده است. شوت به تساوی تیم جوانان و پرپرشدن گل این تیم هم اشاره کرده است. 


هدف به رسمی شدن خداحافظی محرم نویدکیا از فوتبال پرداخته است. این روزنامه درباره وضعیت این روزهای رامین رضاییان و سکوت این بازیکن تیتر زده :"سکوت سرسام آور"57189

[ منبع این خبر سایت 90tv می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت 90tv منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات