کی‌روش: خبر بدی برای ازبکستان دارم/ آقای ویلیامز صادقانه سوت بزن

ورزش > فوتبال ملی - سرمربی تیم ملی فوتبال ایران اعتقاد دارد تیم ازبکستان قوی ترین تیم گروه است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ کارلوس کی روش در نشست خبری، پیش از دیدار با تیم ملی ازبکستان گفت: «این بازی سخت ترین بازی ما محسوب می شود؛ چون مقابل قوی ترین تیم گروه بازی می کنیم. ازبکستان در دو بازی گذشته نشان داده چه تیم آماده و جان سختی است.

او ادامه داد: «بخشی از تیم من آسیب دیده است و با مصدومان زیادی دست و پنجه نرم می کردم؛ اما تیم خوبی داریم و از بابت غایبان، نگرانی وجود ندارد؛ البته خبر خوش برای ما بازگشت یکی، دو نفر از این مصدومان است که می توانند در بازی فردا به ما کمک کنند.»

سرمربی تیم ملی همچنین گفت: «رشد تیم من قابل توجه است. در سال های گذشته اندک بازیکنانی از ایران در اروپا بازی می کردند اما حالا من 11 لژیونر دارم که بعضی از آنها در بهترین مسابقات اروپایی بازی می کنند.»

کی روش در بخش دیگری از حرف هایش گفت: تیم من به جایگاهی رسیده است که هیچ نگرانی ندارد. همه بازیکنان برای اینکه به ترکیب اصلی برسند، تلاش دو چندان می کنند. کافی است به بازی های قبلی ما نگاه کنید تا به این رقابت پی ببرید. برخی بازیکنان من قادر به بازی در چند پست هستند و در حال حاضر من برای هر پست دو بازیکن آماده دارم.

او درباره اعتراض خودش به داوری بنجامین ویلیامز عنوان کرد: فوتبال با اشتباهات سهوی اش زیبا است. ما انتظار داریم در بازی فردا یک قضاوت صادقانه از کادر داوری ببینیم و هیچ تنشی هم با کسی ازجمله ویلیامز نداریم.همانطور که گفتم او یکی از داوران سرشناس آسیا است و در بازی قبلی ما هم اشتباهی بزرگ مرتکب شد که با سرنوشت ما بازی کرد.

کی‌روش در ادامه گفت: او زیر پرچم فیرپلی فیفا باید سوت بزند و ما هم چشم به قضاوت عادلانه او دوختیم. در فوتبال و یک بازی مدرن افراد گوناگونی نقش دارند که در این بین می توانم به تیم میزبان، تیم میهمان، کادر داوری و طرفداران حاضر در ورزشگاه و مسئولان برگزاری اشاره کنم. همه باید طبق قانون رفتار کنند. امیدوارم فردا هرکس وظایفش را به بهترین شکل ممکن انجام دهد.


256 41

 

[ منبع این خبر سایت خبرآنلاین ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبرآنلاین ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات