انفجار درِ خودرو قبل از دیدار فرانسه و ایسلند/ پاریس در شوک «سوتی» پلیس میزبان

ورزشگاه استاده فرانس
پلیس پاریس در اطراف ورزشگاه محل برگزاری دیدار تیم‌های ملی فرانسه و ایسلند به یک خودرو مشکوک شد و برای بارزسی آن به شیوه‌ای متوسل شد که هواداران دو تیم را ترساند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل نشریه دیلی‌میل، در فاصله چند ساعت به برگزاری دیدار تیم‌های ملی فرانسه و ایسلند در آخرین دیدار از مرحله یک چهارم نهایی یورو 2016 که امشب (یکشنبه) در ورزشگاه استاده فرانس پاریس برگزار می‌شود، پلیس فرانسه یک خودروی مشکوک را شناسایی کرد.

گزارش شاهدانی که عازم ورزشگاه استاده فرانس بودند حاکی از آن است که یک صدای انفجار مهیب شنیده شده و پس از آن پلیس به دلایل امنیتی از پیشروی آنها به سمت ورزشگاه ممانعت به عمل آورده است.

پلیس فرانسه اما گزارش کرده است که صدای انفجار مربوط به مواد منفجره‌ای بوده که برای باز کردن در خودروی مشکوک مورد استفاده قرار گرفته، خودرویی که به صورت غیرقانونی در اطراف ورزشگاه استاده فرانس پارک شده بود.

پلیس پس از بازرسی خودروی مشکوک، هیچ نشانه‌ای از وجود بمب یا مواد منفجره در آن پیدا نکرد هر چند با شیوه ضربتی که برای بررسی این خودرو در پیش گرفت باعث ایجاد موجی از وحشت در میان هواداران شد. جالب اینجاست که پلیس فرانسه این اتفاق را یک بازرسی معمولی دانسته است، بازرسی که البته منجر به مسدود شدن چندین خیابان منتهی به ورزشگاه استاده فرانس شد.

با توجه به رفع شدن خطر، انتظار نمی‌رود که بازی امشب تیم‌های ملی فرانسه و ایسلند در آخرین دیدار از مرجله یک چهارم نهایی یورو 2014 به تعویق بیفتد. این بازی قرار است از ساعت 23:30 به وقت تهران برگزار شود.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تنسیم ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات