تیم قشقایی شیراز ٰبا شکست پرسپولیس تهران شگفتی ساز جام حذفی شد

به گزارش خبرنگار ایرنا در این بازی که از مرحله سوم رقابت های جام حذفی کشور عصر جمعه در ورزشگاه حافظیه شیراز برگزار شد، 2 تیم پس از 120 دقیقه تلاش به تساوی یک بر یک دست یافتند و کار به ضربات پنالتی کشیده شد که در نهایت این بازی با برتری تیم میزبان پایان یافت.
تیم فوتبال پرسپولیس در حالی به مصاف تیم قشقایی شیراز رفت که 6بازیکن ملی پوش خود را به همراه نداشت و درآن سوی میدان هم تیم قشقایی برای نشان دادن شایستگی های خود بازی بسیار خوبی را به نمایش گذاشت و پا به پای حریف خود جنگید.
در دقیقه 9 بازی در میان ناباوری تماشاگران و بر روی تعلل و اشتباه مدافعان میانی پرسپولیس توب به محمد جواد زارعی مهاجم تیم قشقایی رسید و این بازیکن با ضربه سر دروازه میهمان را باز کرد.
در ادامه بازی نیز تیم پرسولیس بازی را در دست گرفت اما بازی منسجم و دوندگی بی امان بازیکنان تیم میزبان این اجازه را به بازیکنان حریف نداد و تیم قشقایی هم در ضد حمله چندین بار خطرناک ظاهر شد و سرانجام نیمه نخست با همان یک گل به سود تیم میزیان پایان یافت.
در نیمه دوم نیز تیم پرسپولیس با یک تغییر، بازی را آغازکرد و امید عالیشاه که در نیمه نخست بازی خوبی ارائه نکرده بود از زمین بیرون آورد تا بتواند نتیجه را تغییر دهد.
در دقیقه 47 محمد علی نگهدارنده که در این بازی بارها مدافعان تیم پرسپولیس را آزار داده بود در حالی که با دروازبان این تیم تک به تک شده بود نتوانست از این فرصت عالی استفاده کند و توپ را به بدن دروازه بان پرسپولیس کوبید تا برای بار دوم دروازه این تیم باز نشود.
در دقیقه 59 بر روی ارسال محسن مسلمان، پریماکوف با ضربه سر دروازه قشقایی را باز کرد و کار به تساوی کشیده شد.
در ادامه نیمه دوم اگر چه بازیکنان تیم پرسپولیس بازی رادردست داشتنداما بازی خوب بازیکنان قشقایی این اجازه را نداد تا میهمان به گل برسد و سر انجام این بازی در وقت قانونی یک بر یک مساوی شد و کار به وقت اضافه کشیده شد.
در 30 دقیقه وقت های اضافه نیز گلی به ثمر نرسید تا ماراتن 120دقیقه ای این دیدار با تساوی یک بر یک پایان یابد و برای تعیین تیم برنده کار به ضربات پنالتی کشیده شد.
در ضربات پنالتی نیز ضربه محمد جواد زارعی، مجید چابک، علی رضوی، مهدی شیری، مرادی و شریف زاده از تیم قشقایی به گل تبدیل شد و ضربه مسعود اسدی به تیر دروازه پرسپولیس برخورد برخورد کرد.
برای پرسپولیس هم ضربات پنالتی، حسین ماهینی، احمد نوراللهی، ولادیمر پریموف، محسن مسلمان و فرشاد احمد زاده به گل تبدیل شد و ضربات کمال کامیابی نیا و علی زاهدی هم توسط علی اسدی دروازه بان تیم قشقایی که بازی خوبی ارائه کرد، مهار شد تا تیم پرسپولیس که در رده دوم لیگ برتر قرار دارد، یک جام را از دست بدهد.
خبرنگار: حمیدرضا خلیقی ** انتشار دهنده: پرویندخت پاردسویی شیرازی
7368 / 6118

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات