فلورنزی در کارتون فوتبالیست‌ها/ عجیب‌ترین دفع توپ تاریخ (عکس)


به گزارش ورزش سه، فلورنزی دفاع راست ایتالیا که زیر پرس شدید هکتور و اوزیل قرار داشت توپ را در میانه زمین لو داد تا آلمان حمله‌ای سریع را روی دروازه ایتالیا سازماندهی کند. آلمانی‌ها با یک پاس عمقی عالی از طرف شواین اشتایگر، کنترل توپ گومز و پاس او به مولر صاحب یک موقعیت طلایی شدند اما ضربه مهاجم سفیدپوش در حالی که فاصله‌ای تا ورود به دروازه نداشت با شیرجه عجیب فلورنزی به کرنر رفت.


توماس مولر که در یورو هنوز موفق به گلزنی نشده، حتی بوفون را هم تسلیم کرده بود، اما هرگز فکرش را نمی‌کردکه فلورنزی خود را از پشت محوطه جریمه به دروازها یتالیا برساند و با این حرکت عجیب و پرش شگفت‌انگیز توپ را از گوشه دروازه ایتالیا بیرون بیاورد. این یک دفع توپ عجیب و غریب، مشابهه با کارتون فوتبالیست‌ها یا چیزهایی از این دست بود که با از خودگذشتگی این مدافع ایتالیایی رقم خورد.

 

 


از شب گذشته ویدیوهای فراوانی درباره این صحنه منتشر شده اما هنوز شرحی بر این شیرجه پیدا  نشده که بتواندحق مطلب را ادا کند. دیشب اگرچه ایتالیا تیم بازنده میدان بود، اما فلورنزی تصویری جاودانه از خود به یادگار گذاشته است. تصویری که شاید جای فیگور زیبایی اندامی ماریو بالوتلی را بگیرد. یقینا اگر ا یتالیا در ضربات پنالتی این مسابقه را ترک می‌کرد فلورنزی قهرمان امروز یورو بود.


[ منبع این خبر سایت ورزش3 می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ورزش3 منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات