با یک گل و یک پاس گل در زاتربرگ/ شروع توفانی جهانبخش (گزارش تصویری)


به گزارش "ورزش سه"، علیرضا جهانبخش با تاخیر چند روزه به تمرینات پیش فصل آلکمار اضافه شد اما به قدری آماده بود که ون دن بروم از این بازیکن کلیدی در اولین بازی تدارکاتی فصل جدید در جمع 11 بازیکن اصلی سود برد تا با درخشش دوباره جهانبخش با یک برد پرگل استارت خود را بزند.


آلکماری ها که در شهر زاتربرگ هلند به مصاف تیم SVW27 رفته بودند با نتیجه 5-1 به برتری رسیدند که علیرضا جهانبخش با دادن پاس گل سوم تیمش از روی نقطه کرنر و به ثمررساندن گل چهارم درخشش خوبی داشت. نکته جالب این که ملی پوش ایرانی در این بازی برای اولین بار با پیراهن شماره 7 آلکمار به میدان رفت و همچنان یکی از ستون های تهاجمی تیمش نشان داد.


ون دن بروم در پایان این بازی با تمجید از عملکرد شاگردانش مدعی شد با توجه به تمرینات سنگین بدنی که برای بازیکنان در نظر گرفته بود نمی توانست انتظار عملکردی بهتر از این بازی مقابل تیم آماتور داشته باشد اما با گذشت زمان تیم او روان تر و بهتر هم بازی خواهد کرد.


در پایان بازی علیرضا جهانبخش به عنوان یکی از ستاره های آلکمار مورد توجه خاص طرفداران حاضر در ورزشگاه قرار گرفته و بیشتر نوجوانان و حاضران از این بازیکن ایرانی امضا و عکس یادگاری گرفتند تا ثابت شود که این بازیکن از چه محبوبیتی برخوردار است.

 

 

 

 

 

 


[ منبع این خبر سایت ورزش3 می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ورزش3 منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات