رحمتی: مظلومی اسم بیاورد، جوابش را می‌دهم/ تمدید 3 ساله قراردادم، خواست باشگاه بود

مهدی رحمتی
دروازه‌بان تیم فوتبال استقلال گفت: با درخواست و نظر مسئولان باشگاه قراردادم را ۳ ساله تمدید کردم.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، مهدی رحمتی در خصوص آخرین وضعیت تیم فوتبال استقلال اظهار داشت: فصل قبل باشگاه بازیکنان جوانی را جذب کرد که این سیاست‌ها برای فصل آینده نیز ادامه داشت. برای فصل آینده یک تعداد بازیکن بیشتر ملی‌پوش به جمع ما اضافه شدند که همین موضوع شخصیت و بزرگ بودن را به تیم می‌دهد. مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره باشگاه استقلال زحمات زیادی کشیدند و می‌خواهیم با حمایت هواداران ناکامی‌های فصل گذشته را جبران کنیم.

وی ادامه داد: ما در فصل گذشته در اواسط فصل از نظر بازیکن کم آوردیم، به طور مثال روزبه چشمی را به خاطر مصدومیت از دست دادیم. شرایط ما در این زمینه سخت بود و با وجود این شرایط سخت توانستیم سهمیه کسب کنیم که این موضوع کار بزرگی بود.

رحمتی در پاسخ به این پرسش که چرا در نیم‌فصل قراردادتان را 3 ساله با باشگاه استقلال تمدید کردید، اظهار داشت: با درخواست و نظر مسئولان باشگاه در نیم‌فصل قراردادم را 3 ساله تمدید کردم و با توجه به اینکه در آن زمان از نظر قانونی نمی‌توانستیم به ثبت برسانیم، در حال حاضر این کار را انجام دادیم.

 دروازه‌بان تیم فوتبال استقلال در مورد اظهارنظرهای مظلومی در برنامه 90 و اینکه او معتقد است یک نفر از داخل تیم در کار او اخلال ایجاد کرده، گفت: بهتر است در این مورد از خود مظلومی بپرسید که منظورش از آن یک نفر چه کسی است. اگر اسم مرا آورد آن وقت جواب می‌دهم وگرنه این موضوع به من مربوط نمی‌شود.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تنسیم ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات