پرونده شکایت پرسپولیس از رضاییان در کمیته انضباطی رسیدگی می‌شود


پرونده-شکایت-پرسپولیس-از-رضاییان-در-کمیته-انضباطی-رسیدگی-میشود

وبسایت رسمی برنامه نود - مدیر روابط عمومی فدراسیون فوتبال گفت: باشگاه پرسپولیس اسناد و مدارک پرداختی خود به رامین رضاییان را به سازمان لیگ ارائه کرده و این پرونده در حال حاضر در کمیته انضباطی در حال رسیدگی است.


به گزارش وب سایت نود و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال،  امیر حسین حسینی رئیس روابط عمومی فدراسیون در مورد شکایت باشگاه پرسپولیس از رامین رضائیان به کمیته انضباطی و شایعاتی که درمورد شکایت به فیفا مطرح شده است، گفت: یکی از سایت‌هایی که پیش از این هم اخبار کذبی را با هدف مطرح شدن منتشر کرده است، علیرغم توضیحاتی که پیش از این فدراسیون و باشگاه پرسپولیس منتشر کرده بود، در خبری عنوان کرده که باشگاه پرسپولیس در پرونده شکایت خود از بازیکنان این تیم به فیفا شکایت کرده است. 


وی در ادامه بیان کرد: همانگونه که در مصاحبه‌های پیشین عنوان شده و باشگاه پرسپولیس نیز آن را تایید کرده بود، این باشگاه اسناد و مدارک پرداختی خود به رامین رضاییان را به سازمان لیگ ارائه کرده و این سازمان پس از بررسی و تایید، اسناد مربوطه را به فدراسیون فوتبال ارسال کرده و این پرونده در حال حاضر در کمیته انضباطی در حال رسیدگی است.


حسینی یادآور شد: اخبار منتشر شده در خصوص شکایت باشگاه پرسپولیس به فیفا برای رسیدگی به این پرونده کذب محض بوده و کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال مطابق قوانین و مقررات این موضوع را رسیدگی می‌کند و نتیجه نهایی آن از طریق فدراسیون فوتبال اعلام خواهد شد.وی در پایان گفت: از عموم مردم و رسانه‌های عزیز درخواست می‌شود برای کسب اطلاع از موضوعات مختلف مربوط به فوتبال کشور، اخبار موثق را از طریق رسانه های معتبر و سایت رسمی فدراسیون فوتبال پیگیری کرده و به اینگونه اخبار بدون منبع و ماخذ که هیچ رسمیتی ندارد، به هیچ عنوان توجهی نداشته باشند. این فدراسیون در این خبر تنها به ارائه توضیح اکتفا کرده و نام رسانه مذکور را نیاورده و در صورت تکرار رویه از سوی این سایت، ضمن معرفی آن، موضوع را از طریق قانونی پیگیری خواهد کرد.


 


2051

[ منبع این خبر سایت 90tv می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت 90tv منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات