حقوق سه ماه اول قهرمانان و پیشکسوتان پرداخت شده است

به گزارش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان؛ مناف هاشمی در گفت وگو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان با اعلام پرداخت های سه ماه اول سال جاری حقوق پیشسکوتان و قهرمانان به صندوق حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان اظهار داشت : با کمک همکاران ما در صندوق خوشبختانه عقب ماندگی سه ماه و نیم که از مدیریت های قبلی برای ما به جا مانده بود تا حدود زیادی جبران شده است و تنها یک ماه و نیم پرداخت معوقه داریم و تا شش ماه دیگر این عقب ماندگی جبران می شود .  
وی ادامه داد : پرداخت حقوق پیشکوتان و قهرمانان بیشترین نظم را در طی سالهای گذشته داشته است.
معاون وزیر ورزش و جوانان درباره افزایش حقوق قهرمانان و پیشکسوتان ورزش گفت  : این موضوع در اختیار وزارت ورزش و جوانان نیست و به تصمیمات هیات امنا و هیات مدیره صندوق بر می گردد و اگر باید به تعداد افراد حقوق بگیر فعلی تعدادی اضافه شود بایستی از طریق صندوق و موارد مربوط به اساسنامه انها باشد. 
مناف هاشمی تاکید کرد : هم اکنون ماهیانه تا 400 میلیون تومان کمک بلاعوض به صندوق می شود و البته مدیریت جدید صندوق فعالیت های بسیار خوبی صندوق از طریق شرکت های وابسته برای درامد زایی و خود گردانی داشته است و بزودی آثار ان نمایان می شود . 
معاون وزیر ورزش و جوانان  گفت : در هرصورت پیشکسوتان به عنوان بزرگان و افتخارات این کشور مایه سربلندی نام ایران شده اند و خدمت به انها برای مجموعه مدیران وزارت ورزش و جوانان افتخار است.


انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت باشگاه خبرنگاران-ورزش می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت باشگاه خبرنگاران-ورزش منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات