بارتزالی: هیچ‌کسی بازی‌های خوب ما را به یاد نخواهد سپرد

بارتزالی
با وجود عملکرد تحسین‌برانگیزی که تیم ملی ایتالیا در پانزدهمین دوره جام ملت‌های اروپا ارائه کرد، مدافع این تیم می‌‌گوید در نهایت ناکامی این تیم برای کسب عنوان قهرمانی است که در یادها خواهد ماند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، برای آندره‌آ بارتزالی قبول شکست آتزوری برابر آلمان در ضربات پنالتی سومین بازی مرحله یک چهارم نهایی یورو 2016 بسیار سخت بود. با همه بازی‌هایی خوبی که تیم تحت هدایت آنتونیو کونته در این رقابت‌ها ارائه کرد، این تیم در نهایت از گردونه رقابت‌ها حذف شد و به نظر مدافع یوونتوس هم این تنها چیزی است که در یادها خواهد ماند.

بارتزالی به رای اسپورت گفت: ما واقعاً هر کاری از دست‌مان ساخته بود، انجام دادیم. متأسفانه چیزی که برای ما باقی مانده، یک شکست است و به نظرم هیچ اثری از کارهای خوبی که ما انجام دادیم باقی نمی‌ماند. تنها چیزی که می‌ماند ناراحتی است.

بارتزالی ادامه داد: تا چند سال دیگر هیچ کسی چیزی از آنچه که ما در این رقابت‌ها انجام دادیم و اینکه واقعاً با جان و دل تلاش کردیم، چیزی به یاد نخواهد سپرد. ما واقعاً از زمانی که در کنار یکدیگر بودیم لذت بردیم و می‌خواستیم که به حضورمان در یورو ادامه دهیم و از محقق نشدن این هدف ناراحتیم.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تنسیم ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات