بنا به دلایلی به پرسپولیس نرفتم/ در استقلال همه رفیق هستند

به گزارش خبرنگار مهر، آرش افشین در حاشیه ثبت قرارداد دوساله اش در هیئت فوتبال استان تهران با ابراز رضایت از پیوستن به استقلال، گفت: خوشحالم که به استقلال آمده ام و امیدوارم بتوانم برای این تیم مفید باشم.

وی درباره ترافیک مهاجمان در استقلال، تاکید کرد: درست است که در استقلال مهاجمان زیادی حضور دارند اما بین ما یک رفاقت و صمیمیت وجود دارد و رقابت تنها برای زمانی است که بتوانیم برای استقلال موفق باشیم.

مهاجم استقلال درباره دوری‌اش از فوتبال به مدت نیم فصل و رقابت سخت با سایر بازیکنان استقلال، گفت: من از لحاظ بدنی کاملاً آماده هستم و هیچ مشکلی برای رقابت ندارم و می توانم برای استقلال مفید باشم.

وی  درباره اینکه از پرسپولیس پیشنهاد داشت و چرا به این تیم نرفت،‌ خاطرنشان کرد: صحبت‌هایی در این خصوص داشتم اما بنا به دلایلی به این تیم نرفتم.

آرش افشین در پایان و در پاسخ به این سئوال که چه شماره ای را در استقلال انتخاب کرده است، گفت: فعلا قرار است پیراهن شماره ۱۶ را بر تن کنم.

[ منبع این خبر سایت مهر-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مهر-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات