قرارداد سه بازیکن دیگر استقلال ثبت شد

سه بازیکن دیگر تیم فوتبال استقلال امروز با حضور در هیأت فوتبال تهران قرارداد خود را برای لیگ شانزدهم ثبت کردند. خبرگزاری فارس: بازیکنان استقلال در راستای حضور در شانزدهمین دوره لیگ برتر با حضور در هیأت فوتبال تهران قرارداد خود را ثبت کردند.

در همین راستا وقتی حسین کنعانی به هیأت فوتبال آمد برای ثبت قرارداد خواهان آوردن استامپ آبی برای انگشت زدن پای برگه قرارداد بود و اعلام کرد استامپی که برای او می‌آورند قرمز نباشد. همچنین خبرنگاران و افراد حاضر در هیأت فوتبال منتظر بودند تا مشخص شود که آیا کنعانی می‌تواند قراردادش را ثبت کند یا نه. مسئولان پرسپولیس اعتقاد دارند این بازیکن با تیمشان قرارداد داشته و در این وضعیت به استقلال رفته است. مدافع جدید استقلال  تأکید داشت قراردادش دو ساله است اما برای سوال دوم باید توافق صورت بگیرد.

فرشید اسماعیلی، بهنام برزای و مثیم مجیدی هم راهی هیأت فوتبال شدند و قراردادشان را ثبت کردند.

در حالیکه شایعه شده بود بهنام برزاری ممکن است راهی استقلال خوزستان شود امروز قراردادش را ثبت کرد تا معلوم شود این بازیکن در استقلال ماندنی است.

مگویان نیز در هیات فوتبال حضور دارد اما او گفت تا زمانی که ادموند اختر مدیر برنامه هایش نیاید قراردادش را ثبت نمی کند.

[ منبع این خبر سایت برترین ها-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت برترین ها-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات