شماره 16استقلال به من رسید

مهاجم استقلال گفت: به زودی از لحاظ بدنی به شرایط ایده آل خواهم رسید. از آقای منصوریان تشکر می کنم که به من اعتماد کرد. به گزارش نامه نیوز ، آرش افشین پس از ثبت قرارداد خود با استقلال در هیأت فوتبال تهران اظهار داشت: قرارداد من دوساله است. دوسال در خدمت این تیم خواهم بود. من سهمیه آزاد بودم. چون از نیم فصل بازی نکرده بودم.

وی ادامه داد: امیدوارم امسال بتوانیم فصل بسیار خوبی داشته باشیم. ما بچه های جدید که اضافه شدیم باید بتوانیم با کمک بازیکنان قبلی و کادر فنی نتایج خوبی کسب کرده و دل هواداران را شاد کنیم.

افشین در این باره که یک نیم فصل بازی نکرده است گفت: من اهداف خاصی داشتم و به استقلال آمدم. شرایط بدنی خوبی دارم. درست است که نیم فصل بازی نکردم. به زودی از لحاظ بدنی به شرایط ایده آل خواهم رسید. از آقای منصوریان تشکر می کنم که به من اعتماد کرد.

آرش درباره رفتن شهباززاده و اینه جا برای او بازتر شد گفت: برای من فرقی نمی کند که چه کسانی هستند یا نیستند. من باید رقابت کنم. سجاد دوست خوب من است. خوشحال می شوم که در استقلال بماند. اگر برود هم برایش آرزوی موفقیت می کنم. همه ما برای یک تیم هستیم و موفقیت استقلال مهم است.

مهاجم استقلال د رارتباط با اینکه در خط حمله تیمش ترافیک وجود دارد یا نه گفت: نظر کادر فنی است. این سوال را از آقای منصوریان بپرسید که چه کسانی بازی می کنند. من وظیفه دارم که تمرینات را انجام دهم.

افشین در ارتباط با اینکه آیا قبل از آمدن به استقلال با پرسپولیس مذاکره کرده بود گفت: بله صحبت هایی انجام داده بودم. ولی بنا به دلایلی این موضوع منتفی شد.

این بازیکن درباره شماره پیراهنش اضافه کرد: در حال حاضر 16 را می پوشم.

[ منبع این خبر سایت نامه نیوز-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت نامه نیوز-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات