عبدا.. جاسم مدیرورزشی الاهلی شد/ تاکید باشگاه قطری بر حفظ جباری و منتظری


به گزارش "ورزش سه"، رئیس جدید باشگاه که برای دومین دوره متوالی این وظیفه را بر عهده گرفت یکی از طرفداران پر و پا قرص ایرانی های حاضر در الاهلی بود و حتی در مصاحبه هایش قبل از برگزاری انتخابات هم صریحا از حفظ جباری و منتظری سخن گفته بود.


شیخ احمد در دومین روز از حضورش به عنوان رئیس تغییرات گسترده ای در معاونت های باشگاه اعمال کرد تا جایی که عبدا.. جاسم چهره سرشناس باشگاه الاهلی را به عنوان مدیر ورزشی انتخاب و مسئولیت های نقل و انتقالاتی و اداری تیم فوتبال را به او واگذار کرد تا این مدیر جدید در مصاحبه ای با روزنامه های قطری از حفظ و تمدید قرارداد سه بازیکن خارجی فعلی و جذب بازیکنان جدید خبر بدهد.


عبدا.. جاسم در گفتگویی با رسانه های قطری مدعی شد هم مجتبی جباری و پژمان منتظری هم موبیلی مهاجم سیه چرده فصل گذشته در تیم حفظ خواهند شد هم قرار است به محض بازگشت لوکا زمینه جذب یک بازیکن خارجی دیگر فراهم شود تا الاهلی با قدرت خود را برای فصل جدید آماده کند.


[ منبع این خبر سایت ورزش3 می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ورزش3 منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات