استارت العربی با تمدید قرارداد گلر ایرانی/ در انتظار بازگشت کاپیتان ایران به دوحه


به گزارش "ورزش سه"، در شرایطی که هنوز مربی اروگوئه ای مد نظر باشگاه برای عقد قرارداد به قطر سفر نکرده مدیر ورزشی العربی تحرکات رسمی خود در نقل و انتقالات تابستانی را با تمدید قرارداد 5 بازیکن آغاز کرد که مسعود زراعی گلر ایرانی الاصل هم جزو همین نفرات بود.


زراعی که نزدیک به 20 سال است پیراهن العربی را برتن می کند به عنوان گلر دوم باشگاه قراردادش برای یک سال دیگر تمدید شد تا روزنامه های قطری از جمله الوطن، الرایه و ... این بازیکن را متعصب ترین بازیکن حال حاضر در لیگ ستارگان قطر بنامند. زراعی از دوران جوانی با کوچ خانواده اش به دوحه قطر به عضویت العربی درآمد و در این سال ها همواره بازیکن این تیم بوده است.

 


اما آخرین اخبار در خصوص وضعیت کاپیتان تیم ملی ایران با باشگاه العربی به این صورت است که باشگاه قطری در انتظار بازگشت اشکان دژاگه از تعطیلات تابستانی به همراه مدیربرنامه هایش است تا تکلیف فسخ قرارداد این بازیکن و واگذاری اش به باشگاه دیگری در قطر را مشخص کند چون مدیریت جدید نیازی به ادامه همکاری با اشکان نمی بیند.


[ منبع این خبر سایت ورزش3 می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ورزش3 منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات