امیر شقاقی: بانوان کانوپولو برای حضور در مسابقات قهرمانی جهان آماده می شوند

فرحناز امیر شقاقی در گفتگو با خبرنگار حوزه پایه و آبی گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران اظهار کرد: اردوهای تمام رشته ها را در مواد مختلف آغاز کردیم و امیدوارم برای مسابقات کاپ آسیا تیم بانوان آبهای آرام تا مهرماه به اوج  آمادگی برسند و نتایج خوبی به دست بیاورند.همچنین تیم کانوپولو بانوان در گروه سنی جوانان و بزرگسالان برای مسابقات قهرمانی جهان که شهریور ماه در ایتالیا برگزار می شود در حال تمرین  هستند و 8 پاروزن از تیم جوانان و 8 قایقران از تیم بزرگسالان اعزام خواهند شد.
 
وی افزود: تیم بانوان آبهای آرام به خاطر ماه رمضان یک هفته تمریناتشان لغو شد اما امروز وارد اردو شدند و اگر بخواهیم بررسی بین دو تیم جوانان و بزرگسالان داشته باشیم تیم جوانان مرتب تر هستند اما تیم بزرگسالان به خاطر اینکه تازه وارد اردو با مربی جدید شده اند هنوز ساماندهی کافی را ندارند .
 
امیر شقاقی در ادامه بیان کرد:همچنین تیم روئینگ بانوان برای مسابقات قهرمانی آسیا که شهریور ماه در چین برگزار می شود و تیم جوانان همین مسابقات را در تایلند دارند اماده می شوند.
 
وی در خصوص تیم اسلالوم تاکید کرد: تیم نوجوانان اسلالوم زیر نظر رئیس کمیته مقرر شد پس از ماه رمضان استارت تمریناتشان زده شود.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت باشگاه خبرنگاران-ورزش می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت باشگاه خبرنگاران-ورزش منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات