روشن: استقلال خیلی مبتدی بازی کرد

پیشکسوت استقلال گفت:نمیدانم چه اتفاقی افتاده بود که دیروز دفاع استقلال تا این اندازه باز و بدقواره بازی می کرد. کاپ: حسن روشن درباره پیروزی پرگل روز گذشته استقلال مقابل امیدهایش اظهار داشت: مهم ترین مساله در این بازی حضور تماشاگران بود که باید از آنها تشکر کرد اما امیدوارم که آنها شش ماه دیگر هم به همین شکل از تیم استقلال حمایت کنند و اگر استقلال باختی آورد آن زمان هم دست از حمایت نکشند.

وی درباره نحوه بازی استقلال گفت: متاسفانه استقلال در بخش دفاعی اصلا خوب نبود. به ویژه در نیمه نخست. البته منصوریان شعور بالایی در بحث تاکتیکی و فنی دارد اما نمیدانم چه اتفاقی افتاده بود که دیروز دفاع استقلال تا این اندازه باز و بدقواره بازی می کرد.

روشن اضافه کرد: درست است این اولین بازی استقلال بود اما باز هم نباید تا این اندازه مبتدی و غیر حرفه ای در خط دفاع کار می کردند. یک مدافع این طرف هجده و یک مدافع آن طرف هجده مدافعان میانی استقلال را تشکیل می دادند که به راحتی می شد پاس های در عرض شان را قطع کرد. تیم امید فشار نیاورد وگرنه می توانست از این وضعیت به نفع خود سود ببرد.

مدیر آکادمی باشگاه استقلال ادامه داد: استقلال در فاز هجومی و در خط هافبک بهتر بود. اما از تیم بزرگی مثل استقلال بیشتر از این توقع می رود. در واقع من بویی از استقلال بزرگ در این بازی به مشامم نخورد. باز هم می گویم این اولین بازی بود و علی باید بازیکنانش را امتحان می کرد. استقلال دیشب مثل این بود که رئال در سطح تیم ورامین بازی کند.

وی خاطرنشان کرد: این تیم هنوز خیلی کار دارد و منصوریان باید این بچه ها را بیشتر کنار هم قرار دهد تا هماهنگ شوند. انشاالله که تماشاگران به همین شکل پشت تیم بایستند. جو میان آنها بسیار عالی بود و این مثبت ترین اتفاق دیروز در کمپ استقلال به شمار می رفت.

روشن درباره تیم امیدهای استقلال گفت: امیدهای ما بد نبودند ولی خوب هم نبودند. هر دو تیم استقلال بود اما از امیدمان هم انتظار داریم بادقت تر بازی کند. دیروز تیم سامره با یک مهاجم بازی می کرد که مقابل دفاع باز استقلال نتوانست کاری که باید را انجام دهند. حتما جلسه ای با بچه های امید خواهم داشت تا از دستاورد این بازی استفاده کنیم.

[ منبع این خبر سایت برترین ها-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت برترین ها-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات