بوفون: تمام تلاشمان را انجام دادیم

جیجی بوفون، کاپیتان تیم ملی ایتالیا عنوان کرد که او و هم تیمی‌هایش تمام تلاششان را انجام دادند تا از سد آلمان بگذرند. ورزش سه: جیجی بوفون، کاپیتان تیم ملی ایتالیا عنوان کرد که او و هم تیمی‌هایش تمام تلاششان را انجام دادند تا از سد آلمان بگذرند. بازی در پایان 90 دقیقه با تساوی 1-1 به پایان رسید و در نهایت کار پس از 120 دقیقه به پنالتی‌ها کشید،‌جایی که آلمان موفق شد ایتالیا را شکست داده و راهی نیمه نهایی شود. پس از بازی بوفون به هواداران تیمش حتم داد که آنها با تمام وجود بازی کردند.

 او گفت:" کونته از ما تمجید کرده و به بازیکنان تیم افتخار می‌کند. ما تمام تلاشمان را تا لحظه آخر انجام دادیم و با روحمان به دنبال این رویا بودیم. هر کدام دلیل خود را برای گریه کردن داریم. خیلی تلاش کردیم و خیلی به صعود نزدیک شدیم. خیلی عجیب است که بگوییم آلمان 3 پنالتی از دست داد و این باز هم کافی نبود. نمی‌توانم بگویم ما بدتر بودیم. این شکست برای ما خیلی شوکه کننده بود. دو سال پیش مشکل اینجا بود که ما با حسرت از رقابت‌ها کنار رفتیم. امشب واقعا تمام تلاشمان را کردیم و کافی نبود."

[ منبع این خبر سایت برترین ها-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت برترین ها-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات