انگیزه لازم برای فعالیت متین وجودندارد/به وضعیت موجودخوشبین نیستم

مجید بذرافشان در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به سرنوشت حضور متین ورامین در فصل آینده لیگ برتر والیبال باشگاه های کشور اظهار داشت: تلاش های لازم از سوی مسئولان در حال انجام است.

رییس اداره ورزش و جوانان ورامین افزود: استنباط بنده از وضعیت کنونی آن است که انگیزه لازم برای ادامه فعالیت متین ورامین در برهه کنونی وجود ندارد.

وی با اشاره به این نکته که ادامه فعالیت تیم متین نیازمند همدلی و اتحاد همه مسئولان است، ادامه داد: با پیگیری یک یا دو نفر نمی توان به نتیجه دلخواه رسید و کار انجام نمی شود.

بذرافشان تأکید کرد: باید همه پای کار بیایند و برای حمایت از تیم متین ورامین تلاش کنند و باید این موضوع تبیین شود که حضور متین، کمک فرهنگی به شهرستان خواهد بود.

رییس اداره ورزش و جوانان ورامین بیان داشت: هنوز اثرات حضور متین در عرصه والیبال کشور و کمک آن به فرهنگ شهرستان برای برخی جا نیفتاده است و به همین خاطر به وضعیت موجود خوش بین نیستم.

[ منبع این خبر سایت مهر-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مهر-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات