واعظ آشتیانی: منصوریان می‌تواند موفق باشد

مدیرعامل پیشین استقلال گفت: در طول فصل هیچ حمایتی از مظلومی صورت نگرفت و همین مسائل باعث شد تا بهانه به دست این مربی بدهند و مظلومی با استقلال تسویه حساب نکند. خبرگزاری میزان: امیررضا واعظ آشتیانی درباره عدم فسخ قرارداد مظلومی با استقلال اظهار داشت: پس از بازی برگشت دربی به گونه‌ای با مظلومی برخورد کردند که به هیچ عنوان درست نبود و در نهایت نیز هیئت‌مدیره استقلال پس از پایان لیگ این مربی را از کار برکنار کرد.

وی افزود: در طول فصل هیچ حمایتی از مظلومی صورت نگرفت و همین مسائل باعث شد بهانه به دست این مربی بدهند تا مظلومی با استقلال تسویه حساب نکند.

مدیرعامل پیشین استقلال با اشاره به اینکه در نتایج ضعیف استقلال تنها مظلومی مقصر نبوده تصریح کرد: اگر مظلومی به این خاطر برکنار شد که نتایج استقلال خوب نبوده باید هیئت‌مدیره و مدیرعامل استقلال هم برکنار می‌شدند.

واعظ آشتیانی ادامه داد: مظلومی نسبت به نتایج استقلال در لیگ‌های سیزدهم و چهاردم نتایج بهتری با استقلال گرفت و نباید عملکرد او را ناموفق جلوه دهیم. در حال حاضر هم او حقش را می‌خواهد و این مسئله در فوتبال حرفه‌ای طبیعی است.

وی درباره تک‌شغله شدن افشارزاده و حضور تمام وقت در استقلال گفت: همچنان اعتقاد دارم یک فرد بازنشسته نباید مدیریت استقلال را بر عهده بگیرد. مگر قحط‌‌الرجال است که وزارت ورزش به دنبال گرفتن مجوز استفاده از بازنشسته‌ها از دولت است؟

واعظ آشتیانی در پایان صحبت‌هایش خاطرنشان کرد: منصوریان مربی خوبی است و بر خلاف بعضی مربیان همچنان به دنبال یاد گرفتن است. او در تیم نفت عملکرد موفق‌آمیزی داشت و می‌تواند در استقلال هم موفق باشد.

[ منبع این خبر سایت برترین ها-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت برترین ها-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات