برانکو اعتقادی به مهاجم نوک ندارد

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس اعتقادی به استفاده از مهاجم نوک در ترکیب تیمش ندارد. به گزارش نامه نیوز ، از زمانی که برانکو ایوانکوویچ تمرینات تیم فوتبال پرسپولیس را آغاز کرد و مطمئن شد دیگر مهدی طارمی را به عنوان مهاجم در ترکیب تیم خود ندارد، خط حمله تیمش را در تمرینات تاکتیکی در زمین چمن و حتی دیدار دوستانه، بدون مهاجم نوک چید و علاقه‌ای به استفاده از این سبک مهاجم نشان نداد.

پرسپولیسِ برانکو 2-4-4 بازی می‌کند اما او حتی فصل گذشته هم از مهاجم نوک تخصصی مانند جری بنسون استفاده نکرد چرا که سرمربی کروات پرسپولیس اعتقادی به استفاده از مهاجم نوک ندارد. وی در سایر مناطق زمین چمن هم به همین گونه عمل می‌کند و تخصص برای هیچ یک از پست‌ها قائل نیست.

به طور مثال برانکو از امید عالیشاه در خط حمله و احمد نوراللهی در پست هافبک دفاعی استفاده کرد. وی علاقه‌ای به استفاده از بازیکنان صرفاً در پست تخصصی خود ندارد. اگر این روزها سرمربی پرسپولیس اعلام کرده نگران جدایی طارمی نیست و با چالش عدم حضور بهترین گلزن تیمش کنار می‌آید، به همین دلیل است.

از سوی دیگر تاکنون نزدیک به 12،13 مهاجم خارجی و 7،8 مهاجم داخلی به برانکو پیشنهاد شده اما سرمربی پرسپولیس روی نام همگی آنها خط قرمز کشیده است. شنیده می‌شود برانکو همچنان منتظر ایوان کریستانوویچ، مهاجم 33 ساله کروات است تا او را جانشین طارمی کند.

[ منبع این خبر سایت نامه نیوز-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت نامه نیوز-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات