ذوب‌آهن به پرسپولیس بازیکن نداد یا برانکو، حسن‌زاده را نخواست؟!

شنیده می‌شود باشگاه پرسپولیس بر سر جذب مهاجم ذوب‌آهن و دریافت رضایت‌نامه او با این باشگاه به توافقات نهایی هم دست پیدا کرده بود. به گزارش نامه نیوز ، مدیران باشگاه ذوب‌آهن و در رأس آنها سعید آذری، مدیرعامل این باشگاه چند هفته پیش اعلام کردند ما رضایت‌نامه بازیکنان خود را برای دو باشگاه استقلال و پرسپولیس صادر نمی‌کنیم.

در آن زمان اخباری مبنی بر پیوستن مسعود حسن‌زاده و قاسم حدادی‌فر به استقلال شنیده می‌شد اما مسئولان باشگاه پرسپولیس اعلام کردند مسئله جذب حسن‌زاده به باشگاه ذوب‌آهن ارتباطی پیدا نمی‌کند.

شنیده می‌شود باشگاه پرسپولیس بر سر جذب حسن‌زاده و دریافت رضایت‌نامه او با باشگاه ذوب‌آهن به توافقات نهایی هم دست پیدا کرده بود. حتی شنیده شد باشگاه پرسپولیس حاضر بوده مبلغ رضایت‌نامه که در حدود 700 میلیون تومان بوده را بپردازد.

نکته جالب اینجاست که برانکو ایوانکوویچ پس از دیدن فیلم بازی‌های حسن‌زاده و آنالیز و بررسی عملکرد مهاجم ذوب‌آهن، او را تأیید نکرد. به همین دلیل باشگاه پرسپولیس اعلام کرد نیازی به جذب این بازیکن ندارد.

[ منبع این خبر سایت نامه نیوز-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت نامه نیوز-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات