تیم های راه یافته به مرحله نیمه نهایی فوتسال جام رمضان گرگان

به گزارش ایرنا، شنبه شب در ادامه رقابت های مرحله یک چهارم نهایی دو دیدار برگزار شد که تیم های آب معدنی سقای مهر حسین آباد و مرزبانی گلستان پس از برتری در برابر حریفان به مرحله نیمه نهایی راه یافتند.
در نخستین بازی تیم آب معدنی سقای مهر حسین آباد، در یک بازی برتر در حالی که 'الیاس براتی' بازیکن لیگ برتری فوتسال را در اختیار داشت، توانست با نتیجه سه بر صفر در برابر تیم تاسیسات گلها به برتری دست یابد.
در بازی دوم تیم های مرزبانی گلستان و امامزاده نور گرگان به مصاف هم رفتند که دو تیم در وقت قانونی به نتیجه تساوی دو بر دو رضایت دادند، ولی در ضربات پنالتی، تیم مرزبانی توانست با به ثمر رساندن سه گل از چهار پنالتی در برابر 2 گل از چهار پنالتی تیم حریف در مجموع با نتیجه پنج بر چهار به پیروزی برسد.
همچنین جمعه شب 2 دیدار دیگر از مرحله یک چهارم نهایی این رقابت ها برگزار شد که تیم های پارچه سرای الیا و فروشگاه ورزشی پرسپولیس با برتری در برابر حریفان راهی مرحله نیمه نهایی شدند.
در نخستین بازی جمعه شب تیم پارچه سرای الیا توانست تیم شادوران حسینی را با نتیجه چهار بر سه شکست دهد و در بازی دوم تیم های فروشگاه ورزشی پرسپولیس و شهدای سنکروج به مصاف هم رفتند که دو تیم در وقت قانونی به تساوی 2 بر 2 دست یافتند، ولی در ضربات پنالتی تیم فروشگاه ورزشی پرسپولیس عملکرد بهتری داشت و در مجموع با نتیجه چهار بر دو به پیروزی رسید.
با پایان مرحله یک چهارم نهایی رقابت های فوتسال جام رمضان گرگان و مشخص شدن، چهره تیم های راه یافته به مرحله نیمه نهایی، 2 دیدار این مرحله امشب برگزار می شود و طبق برنامه و جدول این رقابت ها تیم های پارچه سرای الیا و فروشگاه ورزشی پرسپولیس به ترتیب در برابر تیم های آب معدنی سقای مهر حسین آباد و مرزبانی قرار خواهند گرفت.
در مسابقات فوتسال جام رمضان شهرستان گرگان 32 تیم در مرحله مقدماتی حضور داشتند که رقابت های خود را به صورت دوره ای در هشت گروه چهار تیمی برگزار کردند و تیم های اول و دوم گروه های هشت گانه به مرحله حذفی راه یافتند.
3014/1648

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات