فرنگی کار نوجوان قمی در ترکیب تیم ملی به مسابقات آسیایی اعزام می شود

محسن حلوایی روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا بیان کرد: تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان ایران در حالی روز دوشنبه 14 تیرماه سال جاری از طریق فرودگاه امام خمینی (ره) تهران را به مقصد چین تایپه ترک خواهد کرد که رضا مردی فرنگی کار نوجوان قمی را در ترکیب خود دارد.
وی ادامه داد: مسابقات کشتی قهرمانی نوجوانان آسیا طی روزهای 17 تا 20 تیرماه به میزبانی کشور چین تایپه و در شهر تایچونگ برگزار می‌شود و تیم‌های ملی کشتی فرنگی و آزاد ایران با ترکیبی کامل به این مسابقات اعزام خواهد شد.
وی بیان کرد: تیم کشتی فرنگی نوجوان ایران در حالی با 10 کشتی‌ گیر و در 10 وزن در این مسابقات به روی تشک خواهد رفت که رضا مردی فرنگی کار نوجوان قم در وزن 54 کیلوگرم با رقبای خود سرشاخ خواهد شد.
حلوایی یادآور شد: مردی در رقابت‌ های انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان که حدود یک ماه پیش در استان تهران برگزار شد گوی سبقت را با ارائه کشتی‌ های بسیار دیدنی از سایر رقبای خود ربود و بر سکوی نخست وزن 54 کیلوگرم کشور ایستاد.
در رقابت‌های قهرمانی کشتی فرنگی نوجوانان آسیا در سال 2015 که در کشور هند برگزار شد محمدجواد رضایی به نمایندگی از استان قم در ترکیب تیم ملی ایران حضور داشت و با راهیابی به دیدار پایانی وزن 46 کیلوگرم صاحب گردن‌ آویز نقره و مقام نایب قهرمانی شد.
در رقابت ‌های سال گذشته قهرمانی کشتی فرنگی و آزاد نوجوانان آسیا در رشته کشتی فرنگی تیم ایران با کسب یک مدال طلا، شش نقره و یک برنز و کسب 82 امتیاز به مقام قهرمانی دست‌ یافت.
7408 / 1175

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات