ناتوانی شناگران ایران در کسب سهمیه المپیک

به گزارش مشرق، در آخرین روز رقابت‎های کسب سهمیه المپیک 2016 برزیل که در شهر بوداپست مجارستان برگزار شد، جمال چاوشی‌فر، کاپیتان تیم ملی شنای کشورمان در فینال 100 متر کرال پشت، آریا نسیمی‌شاد در 200 متر قورباغه و مهدی انصاری در نیمه نهایی و فینال 50 متر پروانه به مصاف حریفان رفتند.

ابتدا مهدی انصاری با حضور در مرحله نیمه نهایی و ثبت زمان 25 ثانیه و 33 صدم ثانیه راهی مرحله فینال شد. در ادامه آریا نسیمی‌شاد فینال 200 متر قورباغه را استارت زد و با ثبت زمان 2 دقیقه و 20 ثانیه و 68 صدم ثانیه با ایستادن در جایگاه چهارم به کار خود پایان داد.

مهدی انصاری پس از استراحتی کوتاه در فینال 50 متر پروانه مسابقه داد که با رکورد 25 ثانیه و 15 صدم ثانیه به‌عنوان نفر پنجم دیوار استخر را لمس کرد.

آخرین ماده رقابتی کاروان شنای ایران در بوداپست هم 100 متر کرال پشت بود. جمال چاوشی‌فر در این مسابقه زمان 58 ثانیه و 13 صدم ثانیه را ثبت کرد. او با این رکورد به مقام چهارم رسید.

با این حساب پرونده مسابقات شنای انتخابی المپیک بوداپست برای نمایندگان شنای ایران بدون کسب سهمیه بسته شد.

تیم ملی شنای ایران پس از پایان مسابقات انتخابی المپیک، یک سهمیه اعطایی از سوی فدراسیون جهانی شنا (فینا) را برای حضور در المپیک ریودوژانیرو کسب کرد.


منبع: سایت فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو

[ منبع این خبر سایت مشرق نیوز ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مشرق نیوز ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات