نویر: چنین جوی را تجربه نکرده بودم

دروازه‌بان تیم ملی فوتبال آلمان پس از ضربات نفسگیر پنالتی دیدار تیمش مقابل ایتالیا اعلام کرد که تجربه چنین شرایطی را نداشته است. خبرگزاری تسنیم: مانوئل نویر در پایان دیدار نفسگیر آلمان و ایتالیا که با برتری تیمش در ضربات پنالتی همراه بود به‌عنوان بهترین بازیکن زمین انتخاب شد. او در پایان این بازی گفت: تاکنون چنین شرایط و جوی را در ضربات پنالتی تجربه نکرده بودم.

وی افزود: من فکر می‌کنم در میانه میدان برتری بیشتری نسبت به ایتالیا داشتیم. با این حال بازی با تساوی یک - یک خاتمه یافت و ما منظم‌تر بازی کردیم، اما کمی بدشانس بودیم. من معتقدم تیم بهتری در این بازی بودیم و شایستگی صعود به نیمه نهایی را داشتیم.

دروازه‌بان تیم ملی فوتبال آلمان با اشاره به ماراتن پنالتی‌ها، خاطرنشان کرد: ما نتوانستیم ایتالیا را در 90 دقیقه و همچنین 120 دقیقه ببریم. سپس یک دوئل در ضربات پنالتی شکل گرفت که اصلاً آسان نبود و یک جنگ اعصاب بود. من آمادگی حضور در ضربات پنالتی بودم، اما نه اینکه به این اندازه پنالتی‌ها طول بکشد.

[ منبع این خبر سایت برترین ها-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت برترین ها-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات