به دلیل مشکلات شخصی از کادر تیم ملی کنار رفتم/ لیگ جهانی آزمایش خوبی می‌تواند برای المپیک ریو باشد

به دلیل مشکلات شخصی از کادر تیم ملی کنار رفتم/ لیگ جهانی آزمایش خوبی می‌تواند برای المپیک ریو باشد
مربی پیشکسوت والیبال بانوان گفت: با درخشش مناسبی که تیم والیبال ایران در لیگ جهانی انجام داده به افتخار آفرینی تیم المپیک پی خواهیم برد.
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، سیما صدیقی، سرمربی فصل گذشته تیم والیبال بانوان گاز درخصوص شرایط قراردادش با تیم گاز و همچنین عملکرد تیم ملی والیبال ایران در لیگ جهانی صحبت کرد.


وی در گفتگو با خبرنگار ورزشی برنا اظهار داشت: نتایجی که در بازی‌های لیگ جهانی کسب می‌شود می‌تواند برنامه تدارکاتی مناسبی برای بازی‌های المپیک است.


وی با اشاره به اینکه نتایجی که تیم ملی والیبال در مسابقات لیگ جهانی به دست آورده هرگز ناراحت کننده نیست افزود: در این دوره از رقابت‌ها تیم ملی والیبال ایران به نکات قوت و ضعف خود پی خواهد برد.


صدیقی ادامه داد: تیم والیبال ایران در لیگ جهانی با تیم‌های قدرتمندی بازی کرد که به عنوان بازی‌های تدارکاتی قبل از رقابت‌های المپیک برای به قوت رسیدن تیم ملی والیبال ایران بسیار تاثیرگذار است.


وی با تاکید به اینکه تیم ملی والیبال ایران در رقابت‌های لیگ جهانی خوش درخشید بیان کرد: با درخشش مناسبی که تیم والیبال ایران در لیگ جهانی انجام داده به افتخار آفرینی تیم المپیک پی خواهیم برد.


مربی سابق تیم ملی والیبال بانوان درباره کناره گیری از کادر فنی ملی افزود: به دلیل مشکلات شخصی‌ام از کادر فنی خارج شدم و امکان ادامه کار وجود نداشت.


صدیقی در پایان درباره مربیگری در باشگاه والیبال گاز گفت: هنوز قرار دادی برای فصل جدید با این تیم نبسته‌ام اما احتمال بستن قرار داد با این باشگاه وجود دارد.
#1varzesh #خبرگزاری_برنا #والیبال_بانوان #سیما_صدیقی #۱ورزش

[ منبع این خبر سایت ورزش 1 می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ورزش 1 منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات