لو: گرسنه قهرمانی در یورو هستیم/ خط دفاعی ما مقابل ایتالیا فوق‌العاده بود

لو: گرسنه قهرمانی در یورو هستیم/ خط دفاعی ما مقابل ایتالیا فوق‌العاده بود
31E1(Ì *ÌE EDÌ AH*('D "DE'F EÌ‌¯HÌ/ ©G *ÌE4 ¯13FG BG1E'FÌ /1 1B'(*‌G'Ì ,'E ED*‌G'Ì '1H~'3*.

یواخیم لو 56 ساله که توانست با آلمان در ضربات پنالتی دیدار یک چهارم نهایی یورو 2016 طلسم مقابل ایتالیا را بشکند تا بالاخره ژرمن‌ها در یک بازی رسمی مقابل آتزوری به پیروزی برسند در پایان این دیدار گفت: ایتالیا با دو مدافع میانی و دو مهاجمی که در عمق حرکت می‌کردند، بسیار خطرناک بود.


سرمربی تیم ملی آلمان با اشاره به سیستم 1-2-3-4 تیمش در دیدار مقابل ایتالیا اظهار داشت: ما با سیستمی که داشتیم، می‌خواستیم چهار بازیکن‌مان را مقابل چهار بازیکن ایتالیا قرار دهیم. البته بسیار روشن بود که ایتالیا در حملات بسیار خطرناک عمل می‌کند، به‌همین دلیل هنگام حملات ایتالیا ما با سه مدافع میانی با آنها مقابله می‌کردیم که فکر می‌کنم خط دفاعی ما فوق‌العاده عمل کرد و به مهاجمان ایتالیا اجازه نفوذ نداد.


لو با تمجید از عملکرد کیمیش و هکتور و ضربات پنالتی آنها افزود: آنها در ضربات پنالتی به‌خوبی عمل کردند. هکتور بسیار آرام، اما جدی عمل کرد و من اکنون احساس خیلی خوبی دارم. بسیار خوشحالم که دوباره به نیمه نهایی یورو راه پیدا کردیم. ما گرسنه کسب قهرمانی در این رقابت‌ها هستیم.


انتهای پیام/

#1varzesh #لو #گرسنه #قهرمانی #در #یورو #هستیم #خط #دفاعی #ما #مقابل #ایتالیا #فوق #العاده #بود #۱ورزش

[ منبع این خبر سایت ورزش 1 می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ورزش 1 منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات