کونته: میراث من، عشق به پیراهن ایتالیاست


به گزارش "ورزش سه"، در این دیدار دو تیم در وقت های قانونی و اضافه به تساوی 1-1 رسیدند اما در ضربات پنالتی، این ژرمن ها بودند که عملکرد بهری داشتند و در نهایت 6-5 پیروز شدند. کونته معتقد است بازیکنانش هر چه در توان داشتند ارائه دادند و هیچ انتقادی به آنها وارد نیست.


او به خبرنگاران گفت:" مقابل یک حریف قدرتمند ما نشان دادیم که تیم سرسختی هستیم و همه حریفان باید احترام زیادی به ما بگذارند. کار کردن در تیم ملی انگیزه و احساسات زیادی به شما می دهد و من امیدوارم این یورو، میراثی از عشق به پیراهنی که به تن می کنیم را به جا بگذارد.

 

 

 

فکر می کنم بزرگترین پیروزی برای من، کار کردن با این گروه بازیکنان است. از تدارکات و آشپزها و همه کسانی که در این تجربه فوق العاده دخیل بودند، احساس رضایت فوق العاده ای برای من به ارمغان آوردند.


من افتخار کردن با این بازیکنان را داشتم که همه چیز به من دادند. وقتی هر کاری می توانید انجام می دهید، کسی نمی تواند از شما انتقاد کند و این بچه ها فراتر از وظیفه، هر چه در توان داشتند انجام دادند و فکر می کنم هواداران این را درک می کنند."


[ منبع این خبر سایت ورزش3 می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ورزش3 منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات