نویر: ضربات پنالتی جنگ اعصاب بود!

نویر: ضربات پنالتی جنگ اعصاب بود!به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری میزان، تیم ملی آلمان موفق شد ایتالیا را شش بر پنج در ضربات پنالتی شکست دهد.

مانوئل نویر، دروازه‌بان ژرمن‌ها پس از این پیروزی دلچسب گفت: هیچ گاه چنین مسابقه‌ای را تجربه نکرده بودم. فکر می‌کنم بیشتر ایتالیاهایی‌ها پنالتی‌شان را وسط زدند. نتیجه یک-یک در پایان 90 دقیقه کمی ناعادلانه بود اما من باور دارم که بهتر از حریف کار کردیم و مستحق این برد بودیم.

وی در ادامه گفت: داشتن این همه پنالتی خیلی خاص بود، چقدر احساس در این ضربات پنالتی بود. ایتالیا را در 90 دقیقه نبردیم، آن ها را در 120 دقیقه نبردیم، بعد ضربات پنالتی دوئل آلمان-ایتالیا را حساس‌تر کرد.

ملی پوش بایرن مونیخ در پایان گفت: به هیچ وجه کار آسانی انجام ندادیم. ضربات پنالتی جنگ اعصاب بود. من خودم را برای این شرایط آماده کرده بودم اما هیچ کدام از پنالتی زن‌های ایتالیا جایی که معمولا نشانه گیری می‌کنند را هدف قرار ندادند.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت میزان-ورزش می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت میزان-ورزش منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات