از صحبت های دل بوسکه تعجب کردم

هافبک پیشین بارسلونا از صحبت های سرمربی تیم ملی اسپانیا درباره ایکر کاسیاس متعجب است.

به گزارش ایسنا و به نقل از مارکا، ژاوی هرناندس درباره اختلاف به وجود آمده بین ویسنته دل بوسکه و ایکر کاسیاس در تیم ملی اسپانیا صحبت کرد. هافبک پیشین بارسلونا گفت: با کاسیاس صحبت کردم و مطمئن هستم همه چیز را حل خواهند کرد. تعجب کردم که سرمربی این قضیه را در رسانه ها بازگو کرد. معتقدم که این مشکل را حل خواهند کرد. در طول این سال ها رابطه خوبی باهم داشتند. هر دو اشخاص مهمی هستند خیلی از تنش های به وجود آمده میان بازیکنان بارسلونا و رئال مادرید را از بین بردند و همه چیز خوب پیش رفت. صحبت های دل بوسکه مرا متعجب کرد اما من تا به حال در چنین شرایطی نبودم.
ژاوی در ادامه افزود: در کنار تیم ملی نبودم. دو سال است که آن ها را همراهی نمی کنم. نمی دانم شرایط تیم چگونه بوده است. پیش از اظهارات دل بوسکه با کاسیاس صحبت کردم. او آرام است و شرایط خوبی دارد.
هافبک پیشین تیم ملی اسپانیا درباره حذف کشورش از یورو ۲۰۱۶ گفت: گل کرواسی نقش زیادی در این اتفاق داشت. قرار گرفتن در مسیر سخت تر قهرمانی به تیم ملی آسیب زد.
ژاوی درمورد دو مهاجم آرژانتینی و برزیلی بارسلونا اظهار کرد: باید به لیونل مسی احترام گذاشت. تمدید قرارداد نیمار خبر خیلی خوبی است.

[ منبع این خبر سایت الف-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت الف-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات