آلمان، برنده جدال بزرگ/ شاگردان لو به نیمه نهایی رسیدند

دیدار حساس آلمان و ایتالیا در یورو 2016 به ضربات پنالتی کشید و در نهایت به سود ژرمن ها خاتمه یافت. به گزارش نامه نیوز، تیم های ملی فوتبال ایتالیا و آلمان شنبه شب حساس ترین بازی مرحله یک چهارم نهایی جام ملت های اروپا را آغاز کردند.
شاگردان کونته که با شکست اسپانیا به این مرحله رسیدند کار سختی مقابل آلمان داشتند و همانطور که پیش بینی می شد دل به بازی دفاعی بستند و چشم به ضد حملات داشتند.
کونته تیمش را با ترکیب بوفون، ده شیلیو، کیلینی، فلورنزی، پله، استورارو، بارزاگلی، ادر، پارولو، بونوچی، و جاکرینی به میدان فرستاد و یواخیم لو نیز ترکیب نویر، هکتور، هودس، هوملس، خدیرا، اوزیل، مولر، بوآتنگ، کروس، کیمیچ، و گومز را برای آلمان برگزید. البته در همان اوایل بازی خدیرا مصدوم شد تا شواین اشتایگر جانشین او شود.
نیمه اول گلی در بر نداشت اما در نیمه دوم حملات آلمان بالاخره جواب داد و مسعود اوزیل در دقیقه 65 دروازه بوفون را باز کرد. بعد از این گل ایتالیا از لاک دفاعی خارج شد تا شانس هایش برای جبران گل خورده امتحان کند.
آلمان، برنده جدال بزرگ/ شاگردان لو به نیمه نهایی رسیدند
در دقیقه 76 بواتنگ که بازی خوبی ارائه داده بود با لمس توپ باعث شد داور در سوت خود به نشانه پنالتی بدمد و یک دقیقه بعد بونوچی دروازه نویر را باز کرد تا کار به تساوی کشیده شود و دوباره لاجوردی پوشان به دفاع بروند و آلمانی ها برای زدن گل برتری حمله کنند.
ایتالیا که نشان داده ساختار دفاعی خوبی دارد توانست تا انتهای نود دقیقه و دو وقت اضافی پانزده دقیقه دروازه اش را بسته نگه دارد و بازی را به پنالتی بکشاند.
ضربه اول را برای ایتالیا اینسینه زد که توانست دروازه نویر را باز کند. برای آلمان تونی کروس ضربه اول را زد که ضربه اش به گل تبدیل شد.
زاتسا ضربه دوم ایتالیا را به بیرون زد و توماس مولر ضربه اش توسط بوفون مهار شد تا کار همچنان با تساوی ادامه یابد.
بارزالی زننده ضربه سوم ایتالیا بود ضربه اش را به گل تبدیل کرد و ضربه مسعود اوزیل به تیر دروازه برخورد کرد تا ایتالیایی ها پیش بیفتند.
پله برای ضربه چهارم ایتالیا انتخاب شدکه با یک ضربه بسیار بد توپ را به بیرون زد و دراکسلر ضربه چهارم آلمان را به گل تبدیل کرد تا دوباره کار به تساوی کشیده شود.
بونوچی که پنالتی زن اول ایتالیا بود برای ضربه پنجم انتخاب شد که ضربه اش توسط نویر مهار شد تا همه منتظر ضربه شواین اشتایگر باشند. کاپیتان آلمان اما ضربه اش را به بیرون زد تا کار به ضربه ششم کشیده شود.
جاکرینی برای ضربه ششم ایتالیا پشت توپ قرار گرفت و ضربه اش رابه گل تبدیل کرد. هوملس هم ضربه اش را به گل تبدیل کرد.
ضربه پارولو برای ایتالیا به گل تبدیل شد و زننده ضربه هفتم آلمان نیز توسط کیمیش وارد دروازه بوفون شد تا کار به ضربه هشتم بکشد.
دیشلیو برای ضربه هشتم ایتالیا انتخاب شد که به زیبایی دروازه نویر را باز کرد. بواتنگ هم گلزنی کرد تا رالی پنالتی ها ادامه پیدا کند.
ضربه نهم را برای ایتالیا دارمیان زد که ضربه اش را نویر مهار کرد و هکتور برای آلمان پشت توپ قرار گرفت که ضربه اش به گل تبدیل شد تا آلمان راهی نیمه نهایی شود. 

[ منبع این خبر سایت نامه نیوز-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت نامه نیوز-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات