بازیکن سابق تیم های ملی درخونه به خونه مازندران

محمد نعمتی شنبه شب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود : نجاریان ، مهاجم نوشهری و سهمیه زیر ٢٣ سال فصل گذشته تیم پیکان تهران با قراردادی دو ساله به خونه خونه مازندران پیوست.
وی گفت : این بازیکن ، سابقه حضور در تیم های ملی رده های سنی کشورمان را نیز در کارنامه اش دارد.
تیم خونه به خونه مازندران از معدود تیم های لیگ دسته اول فوتبال کشور است که تیمش را برای حضور در فصل آتی لیگ دسته اول فوتبال کشور تقریبا بسته است و اردوی یک هفته ای خود را نیز از دو روز پیش در جزیره کیش آغاز کرد.
این تیم تاکنون به عنوان سهمیه بزرگسال با رامتین سلیمان زاده ، حمید کاظمی ، مجتبی محبوب مجاز ، عباس محمدرضایی ، مهدی خیری ، میثم نقی زاده ، حامد زمانی ، امید نظامی پور ، سید حسین کریمی ، محسن فروزان و وفا هخامنش قرار داد بسته است.
باشگاه خونه به خونه مازندران همچنین چهار بازیکن سهمیه زیر 23 سال به نام های سعید صادقی ، احسان سخندان ، میکائیل ایمان تراج و یحیی نجاریان را جذب کرده است.
همچنین با نظر علیرضا مرزبان ، سرمربی تیم خونه به خونه ، قرار داد محمد غلامی ، روح الله باقری ، هادی خیری ، حسین نائیجی ، محمد علیزاده و محمد خلیلی نیز برای یک فصل دیگر با این تیم تمدید شد.
باشگاه خونه به خونه مازندران با هدایت مدیران این باشگاه پس از جذب مرزبان ، سرمربی فصل پیش پیکان تهران که این تیم را لیگ برتری کرده بود ، یکی از پرکارترین تیم ها در نقل و انتقالات پیش فصل لیگ دسته یک فوتبال باشگاههای کشور لقب گرفت.
این تیم که سال گذشته فعالیتش را در لیگ دسته یک آغاز کرد ، تا اواخر اسفند ماه 94 با سرمربیگری اکبر میثاقیان به رده دوم جدول رسید و به عنوان رقیب جدی پیکان تهران مطرح شده بود.
بروز اختلاف میان سرمربی مشهدی با مالکان متول خونه به خونه ، سرانجام به جدایی میثاقیان و سقوط تیم به رده پنجم در چند هفته پایانی لیگ انجامید و تغییر سه باره کادر فنی نیز نتوانست جایگاه از دست رفته را به نماینده مازندران در لیگ دسته یک برگرداند.
مالکان تیم برای دومین سال حضور در لیگ دسته یک علاوه بر به کار گرفتن مرزبان به عنوان سرمربی ، علی کریمی معروف به جادوگر فوتبال را هم به عنوان مشاور فنی در اختیار گرفته اند و وعده داده اند که با بستن یک تیم کهکشانی ، مازندران را در پایان فصل جدید لیگ دسته یک صاحب نماینده در لیگ برتر خواهند کرد.
7327 /1654

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات