معروف: هرکار کردیم زورمان به ایتالیا نرسید

کاپیتان تیم ملی والیبال پس از شکست 3 بر صفر ایران در هفته سوم لیگ جهانی مقابل ایتالیا گفت: هرچه در توان داشتیم در بازی مقابل ایتالیا گذاشتیم اما زورمان نرسید.به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس،سعید معروف  گفت: بازی سختی بود؛ آنها بهتر بودند و برنده شدند.
به گزارش تابناک ورزشی، معروف افزود: بچه‌ها تمام تلاش‌شان را کردند و به هر دری زدیم اما نشد. در سرویس خیلی خوب بودیم و راضی هستم تک‌تک بچه‌ها هرچه داشتند گذاشتند اما زورمان به ایتالیا نرسید و در لحظات حساس نتیجه را واگذار کردیم.
کاپیتان تیم ملی والیبال تصریح کرد: گیم اول شروع خوبی نداشتیم و دلیل بد بازی کردن خودمان بودیم اما دو ست بعدی بازی خوب ایتالیا این تیم را برنده کرد آنچه در توان‌مان بود اجرا کردیم ما با توجه به بازی‌‌های کم اشتباه ایتالیا طبیعی بود آنها برنده شوند.
معروف درباره دیدار فردا مقابل آرژانتین گفت: تیم ولاسکو را یک بار در برزیل برده ایم و سعی می‌کنیم فردا برنده وارد زمین شویم فقط برای خوشحالی هواداران و مردم تلاش می‌کنیم زمان زیادی تا المپیک دارمی وسعی می‌کنیم بعد از استراحت روند را به خوبی برای حضور در این مسابقات پیش ببریم.

[ منبع این خبر سایت تابناک-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تابناک-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات